• Beauty  • Kosmetika s maximálním účinkem, kterou doporučují odbornící z celého světa

Kosmetika s maximálním účinkem, kterou doporučují odbornící z celého světa

Člověk, který nebere na lehkou váhu péči o svoji pleť vyzkouží nespočetně značek, než najdete opravdovou značku, která se osvědčí svými prokazatelnými účinky. Najít tu správnou a kvalitní z nekonečného množství se může zdát nemožné. Děsivé hledání a zkoušení je u konce.  Objevte s námi lékařskou kosmetiku NeoStrata. Dáte ji šanci jednou a přesvědčí vás o tom, že ji nebudete chtít vyměnit za žádnou jinou.

Nemusíte vyházet všechny vaše produkty z kosmetické poličky ani utrácet peníze za návštěvy u kosmetičky. Stanovte si pouze jedno jediné pravidlo. Své peníze utratíte pouze za to, v co dokážete důvěřovat. Kosmetické produkty značky NeoStrata jsou k dostání nejčastěji v lékařských ordinacích, aby přímo pro vás byla zajištěna důkladná analýza stavu pleti a doporučil vám produkt, který bude ideální pro vaši pleť.

Za úspěchem značky stojí dva lékaři Dr. Van Scott a Dr. Yu. Tvůrci kosmetických produktů patří mezi mezinárodně uznávané vizionáře v oblasti kosmetické dermatologie. Pyšní se patentem na první peeling kyselinou glykolovoua objeviliomlazující sílu Alfa Hydroxy kyselin (AHA), Poly Hydroxy kyselin (PHA), bionických PHA kyselin a acet-aminocukrů, revoluci v ošetřování pleti proto stárnutí. Usilují o neustálý pokrok a vědecké inovace. Všechny produkty NeoStrata jsou vyráběny na základě patentovaných postupů. Produkty pomáhají řešit i závažnější kožní problémy, jako jsou například: stárnutí vlivem slunečního záření, rosacea, melasma, hyperpigmentace, extrémně suchá pleť a akné. V neposlední řadě se můžete těšit na prokazatelně viditelnou změnu vzhledu a zlepšení kvality pleti.

Značka nabízí šest produktových řad. Nejvhodnější produkty je nutné prokonzultovat při návštěvě dermatologa. Daný výběr produktů přizpůsobí přímo vaši pleti, aby byly dosaženy ty nejlepší účinky. K dostupným produktům patří:

RESURFACE – pro normální až smíšenou pleť

Tmavěmodrá řada pomáhá s vyhlazením povrchové textury či ucpaným pórům. Dokonalými účinky působí proti stárnutí pleti, poškození od slunečních paprsků a zároveň vyhlazuje jemné linky a vrásky.

RESTORE – pro suchou a citlivou pleť

Zelenomodrá řada je vhodná pro všechny typy pleti, ale nejvíce prospěšná je pro suchou až citlovou pleť, která projevuje známky tvorby vrásek. Produktovou řadu ocení ti, kteří trpí onemocněním Rosacea (růžovka), lokální terapii retinoidy a nebo atopické dermatitidě.

REFINE – pro mastnou pleť

Světle modrá řada svými účinky napomůže pročistit ucpané póry. Působí na eliminaci prvních vrásek a jemných linek a odstraňuje skvrny, jizvy po akné. Po pravidelném užívání je pleť znatelně pevná, jasnější a vypadá mladistvě.

SKIN ACTIVE k omlazení pleti

Modrostříbrná řada vyniká svými vysoce účinnou péči o zralou pleť a zabraňuje stárnutí. Výsledek je viditelný již po několika týdnech.

ENLIGHTEN k sjednocení a rozjasnění tónu pleti

Oranžová řada obsahuje přírodní rozjasňovač pleti a účinně odstraňuje pigmentové skvrny na kůži a celkově sjednocuje tón pleti.

TARGETED TREATMENT k řešení specifickým kožním problémům

Zelená řada využívá sílu Alfa a Polyhydroxy kyseliny, díky níž si dokáže poradit s hyperpigmentací, akutním akném, mimickými vráskami, pečuje o krk a dekolt a umí si poradit s extrémně suchou kůží.

Vsaďte na osvědčenou kosmetiku, která ovlivní vzhled a dokonale se postará o čistší, zářivější, zdravější a krásnější pleť. Produktové řady značky NeoStrata jsou k dostání online v lékarně Dr. Max a také na Notino.cz.

Zdroj fotografií: archiv značky NeoStrata

Marketing manager