• Styling  • Make-up na vánoce a silvestra
Xmas

Make-up na vánoce a silvestra

VÁNOCE

Vánoce jsou tou pravou příležitostí, jak alespoň trošku popustit uzdu své fantazii a pohrát si s make-upem malinko jinak, než během roku.

Pokud se chystáte na Vánoční večírek, můžete si dovolit velmi výrazné až extravagantní líčení. Ale nezapomínejte ani na dokonalý make-up ke štědrovečerní večeři a ke stromečku, vždyť kdy jindy bychom měly doma vypadat božsky, než na Vánoce?

  • Kouřové oči

Klasika, která vám vždy zaručí skvělý a výrazný look, díky kterému vás na vánočním večírku nikdo nepřehlédne.

smokey eye

 

  • Rudé rty

Není nic vášnivějšího a sexy než rudá rtěnka, nezapomínejte, že vždy volíme buď výrazné rty, nebo výrazné oči. V případě rudé rtěnky můžeme oči zvýraznit černou linkou.

red lips

 

  • Třpytivé líčení

V období Vánoc můžete klidně volit i třpytivé líčení, postačí například zlaté oční stíny, černá linka  a pár zlatých třpytek, rty přetřete bezbarvým leskem a hurá ke stromečku. Barvy líčení záleží jen na vás a vaší fantazii, zlatá, stříbrná, červená, zelená nebo klidně i kombinace dvou a více barev.

glitter

 

Více inspirace najdete v galerii:

 

SILVESTR

Silvestrovské líčení může být ještě odvážnější než to Vánoční, slaví se konec roku, všude kolem se to třpytí, blýská, září, tak bychom přeci měly i my.

Klidně můžete zůstat u kouřového líčení tak jako na Vánoce, stačí jen oživit trochou třpytu a skvělý make-up je na světě.

new years eve

 

Pokud by jste chtěli zvolit i tentokrát rudou rtěnku, tak je nyní i dovoleno zvýraznit oči, ovšem nic se nemá přehánět, takže pokud budete volit pouze výraznou rtěnku a řasenku, chybu určitě neuděláte.

red lip and smokey eye

 

Na Silvestrovskou noc se určitě nemusíte bát barev, naopak. Vyzkoušejte různé barvy, odstíny, kombinace, na které jste celý rok neměly odvahu nebo jste nenašly tu správnou příležitost. Skvěle vypadá červená například na brunetách, zrzky by měly vsadit na zelenou a blondýnky mohou vyzkoušet námořnicky modrou.

navy blue

Důležité je samozřejmě nezapomínat na opravdu dobrý základ, tedy vyčištěná pleť, hydratační pleťový krém, podkladová báze pod make-up aby vydržel opravdu celou noc, make-up ve správném odstínu, korektor na nedostatky, pudr na zmatnění lesklých zón, tvářenku (nepřehánět, Marfušku přenechme Mrazíkovi), upravené, lehce zvýrazněné obočí a zbytek už je jen na vás.

A opět více inspirace na silvestrovskou noc v galerii:

 

Zdroje obrázků: 1, 2, 3, 4, 5