• Fashion Events  • Mladí a úspěšní: Baja East
John Targon and Scott Studenberg

Mladí a úspěšní: Baja East

Nestává se často, aby mladá módní značka dobyla svět. Přesto se zázraky dějí i v módním průmyslu, značka Baja East je toho důkazem. Pouhého půl roku trvalo Johnu Targonovi a Scott Studenbergovi, bývalým zaměstnancům luxusních módních butiků, uvést na trh nový brand a proslavit jej díky znalostem z obchodování z předchozího zaměstnání. Během posledního New York Fashion Weeku byla představena jejich teprve 2. kolekce.

John a Scott zkombinovali svůj důvtip a smysl pro estetično a vytvořili tak koncept, který odráží mužskou osobnost a pohrává si s jednoduchostí i luxusem zároveň. Volnější siluety jsou navrženy tak, aby bouraly hranice mezi východem a západem, ale také mezi muži a ženami. Každý kousek z kolekce je unisexový, neboli ambisexový, jak jej chlapci nazývají raději, přestože je vyroben z nejkvalitnějších materiálů jako jsou kašmír či hadí a jehněčí kůže. Během NYFW Studenberg a Targon prezentovali každý z modelů vlastními slovy, komentovali jednotlivé detaily, materiály a styly, což dokazuje jejich vášeň a zápal, se kterým se věnují každému kusu oděvu.

,, Ano, naše produkty a zákazníci jsou důležití, ale je to vždy i o vytváření něčeho většího než je Baja. Jde o vytváření životního stylu a pocitu z něj! “, říká Studenberg.

 

Zdroj: fashionista.com