• Beauty  • ModelsOwn cosmetics

ModelsOwn cosmetics

Není to zas tak dávno, co se český trh rozrostl opět o jednu kosmetickou značku. Kosmetika ModelsOwn nabízí originální produkty s vysokou kvalitou za dostupnou cenu.

Tato kosmetika je po celém světě proslulá díky svým intenzivním lakům, které jsou k dostání snad ve všech barvách, na které si jen vzpomenete. Nabídka obsahuje také kvalitní dekorativní kosmetiku za přijatelnou cenu. Ceny jsou jako v drogerii, avšak kvalita je o mnoho vyšší.

Velice oblíbené jsou například paletky, které jsou v bílém designu s duhovým měnivým nápisem. Vybírat můžete hned z několika typů. Naleznete zde paletky s pudry, tvářenkami i očními stíny a to v nahých i výrazných odstínech. Vše je výborně pigmentované, nemusíte milionkrát nabírat produkt, aby jste získali správnou hustotu, stíny nepráší a pudr dlouho drží.

Rozsáhlý sortiment mají i v rtěnkové sekci, kde jsou nejzajímavější tekuté rtěnky obsahující mentol. Při aplikaci této rtěnky, ucítíte na rtech jemný pocit chladu a příjemnou vůni mentolu. Právě díky tomu Vaše rty získají větší objem a pigment vydrží celý den.

Velice zajímavý je také tekutý korektor s tea tree olejem, který nejen skvěle maskuje, ale navíc díky oleji pomáhá zničit pupínky a zesvětluje tmavé kruhy pod očima. Pokud však nejste příznivci tekutého korektoru, tak se nemusíte bát i pro Vás se tu skrývá paletka čtyř korektorů, které jsou v tuhé formě.

Samozřejmě nechybí ani úplné klasiky jako jsou řasenky, oční linky, bronzery a další produkty. Na tom všem je úžasné to, že celý sortiment se dá koupit z pohodlí domova přes internet a bez obav, že zboží nepřijde. Doručení této kosmetiky je krom toho velice rychlé a bez obtíží.

Tak neváhejte a zavítejte na jejich webové stránky a e-shop na www.modelsownit.com