• Fashion News  • Mondaily: Barry Keoghan se stal novým ambassadorem Burberry

Mondaily: Barry Keoghan se stal novým ambassadorem Burberry

Burberry má nového globálního ambassadora značky – Barryho Keoghana. Vanessa Hudgens na předávání Oscarů odhalila těhotenské bříško. Značky Puma a Pleasures představili další novou kolekci.

Barry Keoghan se stal novým ambassadorem Burberry

Herec Barry Keoghan byl oznámen jako nový globální ambassador britské značky Burberry. Keoghan je dobrý přítel kreativního ředitele Daniela Lee pět let a v posledních měsících se několikrát objevil v oblečení od Burberry, včetně účasti na Met Gala 2023 jako host značky a na udílení cen BAFTA 2024.

Jsem fanouškem značky Burberry již mnoho let. Je to ikonická značka s bohatým dědictvím a inovací v jejím srdci, a zároveň má závazek podporovat umění a kulturu. Jsem velmi nadšený, že mohu být součástí této další kapitoly.“ řekl Keoghan o své nové roli.

Vanessa Hudgens odhalila těhotenství na předávání Oscarů

Hvězda filmu Muzikál ze střední odhalila několik měsíců utajované těhotenství během jednoho z nejvíce sledovaných galavečerů. Na červeném koberci při udělování Oscarů se objevila v elegantních černých šatech, které nádherně podtrhly její těhotenské bříško. Na afterparty Vanity Fair pak odhalila ještě více a oblékla si průhledné černé šaty.

Puma představila další spolupráci s Pleasures

Značky PUMA a PLEASURES se znovu propojují. Jejich nejnovější drop navazuje na první úspěšnou kolekci z roku 2023 a na ikonické spolupráce na modelech tenisek Suede XL a Velophasis. Tentokrát se světy závodů a punku proplétají a na startovní čáře se potkávají originální motivy, které jsou klíčovou inspirací pro širokou škálu oblečení a střihů od grafických triček, doplňků, dvou odvážných verzí tenisek PUMA Spirex až po novou edici slip-onů TS-01.

Foto: archiv značek