• Styling  • Neotřelý kousek do prosluněného dne

Neotřelý kousek do prosluněného dne

Chcete-li si pořídit do svého šatníku nový, téměř neokoukaný kousek, který vám bude dobrým pomocníkem, pak neváhejte! Připravili jsme pro vás článek se zajímavým tipem, k dalšímu (možná) vašemu budoucímu doplňku v podání kabelky.

Ačkoliv nejsou zatím slaměné tašky a kabelky tak moc populární, naší pozornost si zaslouží. Jejich využití a výborný styling, který díky tomuto kousku vytvoříte, si zaslouží šanci. A proč bychom jim měly dát příležitost se dozvíte o odstavce níže.

Většinou mají slaměné kabelky a tašky plátěnou podšívku, díky které je nošení mnohem příjemnější. Dalšími prvky, kterými se mohou pyšnit jsou různé výšivky, spony či dřevěné nebo kožené úchyty včetně zapínání.

Klasické malé kabelky do ruky nebo přes rameno

Ať už zvolíte kabelku přes rameno s dlouhým popruhem nebo jednoduše s úchytem do ruky, hravě s ní nakombinujete zbytek oblečení včetně bot. Kabelka má tu výhodu, že díky neutrální béžové či světle šedé barvě se hodí opravdu ke všem barvám. Rozhodně si ji užijí například jemné romantičky, ležérní bohyně či elegantní dámy a další. Stačí zvolit správný tvar, který vám prostě „padne do oka“.

Velké „plážové“ tašky do ruky

Už dávno neplatí, že velké prostorné tašky, nejčastěji zhotovené právě z čistě přírodního materiálu, a to ze slámy, patří pouze k vodě. Nosí je po celém světě k dennímu i večerního outfitu, nejčastěji na oslavy, festivaly i třeba na piknik. Záleží na vás, jak je využijete. Mají tu výhodu, že se do nich vejde opravdu mnoho, klidně i nákup.

Jak na vás tento trend zapůsobil? Plánujete si podobný kousek pořídit? Nám přijde naprosto ideální záležitostí do momentálních parných dní.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,