• Fashion News  • Nová kolekce JAROSLAVA spring/summer 2016

Nová kolekce JAROSLAVA spring/summer 2016

Značka JAROSLAVA se zabývá pletenou módou, která má zájem o nadčasový styl, čistotu detailu a výraznou, ale kultivovanou barevnost, která nemohla chybět ani v letošní kolekci pro jaro/léto 2016. Pro jaké barvy se značka JAROSLAVA tentokrát odhodlala?

prochazkovaAkademická malířka Jaroslava Procházková vytváří své návrhy pro značku Jaroslava již delší dobu, a získala si významné postavení mezi českými návrháři.

Její základní filosofií je tvořit o lidech pro lidi.
A také, že:
„Každá žena je svůj vlastní originál,
a tudíž je vhodné, aby se nechala vést
svým vlastním pocitem. Musí se umět
zabydlet v sobě, najít si soukromí ve své
vlastní podstatě a z toho bezpečí vlastní
identity vystrkovat růžky. Míra odvahy
je pak dána kvalitou a fortelností jejího
vnitřního zázemí a víry v sebe sama. „

Charakteristickým znakem této značky je výrazná silueta, rafinovaná
barevnost a to vše propojené dokonalým zpracováním.

 

Přehlídka proběhla jako již tradičně v Mramorovém sále v prostorách paláce Lucerna. Už hned při vstupu vás uhranula krása štukové výzdoby a všeho toho mramoru a užuž jste se těšili, co nového si pro vás tato značka vymyslela. Nová kolekce pod názvem JUST COLORS skrývá nepřeberné množství výrazných barev. Mohli jsme vidět například módní šnorchlově modrou, spoustu geometrických vzorů a nádherné šperky vyrobené přímo ke kolekci od šperkařky Niny Stillmark.


56bbac7eba5c6Veronika_Kasakova,_Lejla_Abbasova,_FREEDOM,_Hair_studio_Honza_Korinek

56bba961ba109Veronika_Kasakova,_FREEDOM,_Hair_studio_Honza_Korinek_(6)

56bb9c057793bVeronika_Kasakova,_FREEDOM,_Hair_studio_Honza_Korinek_(3)56bba438ec4e5Veronika_Kasakova,_FREEDOM,_Hair_studio_Honza_Korinek_(5)

 

A nejen to, s každým zakoupeným kouskem můžete přispět nadačnímu fondu Lejly Abbasové. Účelem jejího nadačního fondu je účinná podpora školství, vzdělávání a vzdělávacích aktivit, zdravotních, sociálních a rozvojových projektů a osob v tíživé situaci v České republice a v zahraničí. Činnost nadačního fondu spočívá ve dvou na sobě nezávislých projektech: projekt ASANTE KENYA a projekt MEDELA.

Samotná Lejla se přehlídky zúčastnila nejen jako divák, ale i jako modelka.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5