• Fashion News  • nový projekt – SHOWROOM.

nový projekt – SHOWROOM.

SHOWROOM. je nový projekt, který vzniká v centru Prahy spojující designéry z různých módních odvětví. Měl předpremiéru týden před Vánoci a k jeho finálnímu otevření by mělo dojít v březnu/dubnu 2015.

SHOROOM., je nejen místem pro prodej a prezentaci produktů, ale také místem, kde některé z kolekcí přímo vznikají. Zákazníci zde budou mít možnost vidět skutečnou základnu designérů, kde si mohou autorské kousky koupit, ale také se s designéry osobně setkat a nahlédnout tak do jejich kuchyně.

Koncept SHOWROOM. je založen na pěti vystavovatelích. Patří mezi ně:

  • Česká značka SOOLISTA (www.soolista.cz), za kterou stojí Zuzana Hartlová navrhující košile a oděvy netradičních střihů s propracovanými detaily

 

 

  • Projekt PBG (projectbagsgirls.com)rozšíří sortiment obchodu o variabilní tašky a notesy podle návrhů Kláry Felixové, Anety Vojtové a Terezy Horákové

 

 

K pětici stálých vystavovatelů se vždy na čtvrt roku připojí další český nebo zahraniční designér. V SHOWROOMu tak najdou prostor různá odvětví módní branže; oděv, šperky či obuv. Na své si podle slov designérů přijdou milovníci kultury a kvality, různého věku i profesního zázemí.

Představení loga od Matěje Činčery k projektu SHOWROOM.

 

 

Zdroj: https://www.facebook.com/pages/Showroom/