• Fashion News  • Page Underwear

Page Underwear

Page Underwear je nová česká značka spodního luxusního prádla pro ženy. Dokonale padnoucí prádlo, spojující pohodlí a sexy vzhled, nabízí zákaznicím komfort, který je pro nás všechny tím nejdůležitějším.
Page Underwear je značka, která na našem českém trhu opravdu chyběla!

V kolekcích této nové značky objevíte unikátní prádlo, které se odlišuje hlavně střihem, použitým materiálem a výrobou. Nehledě na to, že prádlo Page Underwear je šetrné k planetě a příjemné Vaší pokožce, je zkrátka tím, co jste tak dlouho hledaly! Tato česká značka se specializuje na uplatnění kvalitních přírodních materiálů jako jsou například biobavlna či bambus. Právě díky užitým střihům, které nabízí nositelkám neuvěřitelný luxus, si jej oblíbily i kojící maminky. Pokud máte problém se standartními konfekčními velikostmi, ostatně jako většina žen, pak nezoufejte, i to má své řešení! Page Underwear se zaměřuje na šití prádla na míru, díky tomu Vám vždy skvěle padne.

Navštivte Facebook Page Underwear, nebo nahlédněte na stejnojmenné instagramové stránky a vyberte si své luxusní spodní prádlo.

Fotografie pro jedinečnou značku spodního prádla se rozhodla nafotit v Pin-up stylu i herečka a známá blogerka Nikol Kouklová. Snímky nafotil David Severin. Nikol je proslulá hlavně pro svůj vytříbený módní vkus. Články této zrzavé krásky si můžete přečíst na femmearmeria.com

page_underwear_036_nikol_atelier_060_crop_logopage_underwear_036_nikol_atelier_087_crop_logopage_underwear_036_nikol_atelier_191_crop_logo