• Fashion News  • Pandora – dárek, který potěší

Pandora – dárek, který potěší

Stylová, nadčasová i trendy…taková je PANDORA. Šperky milují snad všechny ženy a dívky, proto je PANDORA ten pravý dárek pro každou z nich. Rozmazlujte své ženy, přítelkyně, dcery a nebo kamarádky.

PANDORA je dánská značka, která je charakteristická svou bohatou nabídkou, zajímavým designem, kvalitou a příběhem. Vybrat si můžete mezi stovkami šperků, které jsou vyrobeny ze zlata či stříbra, některé jsou ozdobeny diamanty, perlami či safíry, jiné dřevem, kůží nebo látkou.

V současnosti se šperky PANDORA prodávají ve více než 70 zemích světa, šperky jsou stále vyráběny ručně (alespoň částečně). PANDORA získala svůj obdiv nejen kvůli originalitě, ale také provedení a cenové dostupnosti.

V této sezóně nás budou provázet hvězdy, poněvadž PANDORA uvádí na trh novou sérii šperků Aspekty zimy. Nové designy vyjadřující citlivost této sezóny a krásu půlnoční oblohy a jsou svědectvím o věčné fascinaci značky PANDORA vším nebeským.
Hvězdy se srážejí na nadpozemských přívěscích ze sterlingového stříbra zdobených kombinací kamenů v chladných modrých
odstínech. Hladká zapínání, připomínající planetu, a hvězdicové přívěsky jsou zdobené mihotavými hvězdami a elegantními
oddělovacími prvky. Náušnice a prstýnky, doplněné o průsvitné kubické zirkonie, vzdávají čest třpytivým stopám, které se rozsvěcují na půlnoční obloze.

Po opuštění letních emotivních zemitých tónů je zima zbarvena do sytých královských barev, které naplní klasické šperkové designy sebevědomí povznášející barvou. Luxusní odstíny safírově modré, rubínově červené a smaragdově zelené propůjčují dramatický nádech designům ze sterlingového stříbra s třpytivými detaily, díky čemuž jsou úchvatné barvy nejkrásnějších
přírodních drahých kamenů na světě dostupné všem ženám.

Nic vás nezastaví v této sezóně plné krásných šperků značky PANDORA, pyšnících se ručním zhotovením, a to z materiálů z etických zdrojů. Takže sem tam raději naznačte svým blízkým, co si letos přejete k Vánocům.

Zdroje: 1, 2, 3

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...