• Fashion Events  • Přehlídka nové kolekce značky VaVaVoom

Přehlídka nové kolekce značky VaVaVoom

Ve čtvrtek 20. listopadu 2014 jsme měli možnost zúčastnit se módní přehlídky Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových, které tvoří pod značkou Va Va Voom. Přehlídka se konala v prostorách Dvorak Sec Gallery v Dlouhé ulici na Praze 1.

Celým večerem provázela úžasná moderátorka Martina Kociánová. Přehlídka byla rozdělena do dvou částí, v první jsme mohli zhlédnout modely dcery Jaroslavy Sedláčkové – Dominiky. Její kolekce vhodná pro denní nošení, ale také do společnosti se nesla převážně ve znamení bílé a černé barvy. Co se týče materiálů, nejčastěji byl použit hedvábný satén, samet a flauš. Vrcholem kolekce byli svatební šaty z vrstveného materiálu s květinovou aplikací.

Po krátké pauze následovala kolekce Jaroslavy Sedláčkové, která zahrnovala především plesové róby. Střihy šatů byly spíše jednoduché zvýrazněné různými aplikacemi v podobě kovových pásků, kožešinových lemů a různě tvarovaných výšivek. Šifon, hedvábný satén a samet byly použity při výrobě této kolekce.

Hvězdou večera byla Iva Kubelková, která šaty od Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových nosí již řadu let. Další ze známých tváří, které oblékly tyto nádherné skvosty, byly například: Iveta Vítová, Monika Leová a další.

Showroom značky Va Va Voom najdete na adrese: Široká 7, 110 00, Praha 1.

Web: www.vavavoom.cz