• Fashion News  • Přivítejte jaro s kolekcí Pandora Garden oslavující krásu květin

Přivítejte jaro s kolekcí Pandora Garden oslavující krásu květin

Nechte svůj svět letos na jaře rozkvést designy, které evokují radost a krásu květin. Nejnovější šperky, které rozšíří kolekci Pandora Garden, oslavují květiny, které se k nám vždy zjara vracejí, přinášejí naději a připomínají nám zázraky přírody.

Dodejte hravost každému svému jarnímu vzhledu díky těmto drobným, decentním prstenům a novým přívěskům. Letošní jaro uvádí premiéru nového odstínu v přívěscích Fialová sedmikráska, které skvěle doplňují design Růžová sedmikráska. Ať navrstvíte prsteny, nebo zkombinujete různobarevné přívěsky na svém oblíbeném náramku či náhrdelníku, vždy budete mít nekonečné možnosti, jak vyjádřit sílu květin podle úsloví „řekni to květinou“.

„Hlavním tématem této kolekce je znovunavázání spojení s dítětem ve vašem nitru, které opět zažehne nevinnou, čistou touhu objevovat. Díky odbornému uměleckému zpracování a detailní práci s glazurou se nám podařilo zdůraznit krásu květu sedmikrásky.“ uvedli kreativní ředitelé Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli.

Ozdobte se designem podle nálady, který zachycuje jarní kouzlo, mystiku a naději jako připomínku drobných, každodenních zázraků.

Okvětní lístky přívěsku Růžová sedmikráska jsou ručně malované, díky glazuře bylo dosaženo efektu „ombré“, tj. stínování a přívěsek tak skvěle ladí s přívěskem Pandora Moments O.

Nové přívěsky Fialová sedmikráska nabízejí svěží, pestrobarevné možnosti stylingu.

Zdroj fotografií: archiv značky Pandora

Marketing manager