• Nezařazené  • Proužky se budou nosit i letos!

Proužky se budou nosit i letos!

Proužky se budou nosit i nadcházející jaro a léto, a to ve velkém! Inspirovat se jimi nechaly nejen butiky v Pařížské, ale i dostupnější obchody v nákupních centrech.

Letos bude frčet klasika a minimalismus, takže s černými kalhotami v kombinaci s modrobílým proužkatým trikem rozhodně nešlápnete vedle! Pokud chcete vypadat a působit vesele, tak se vám určitě bude zamlouvat kombinace proužkovaného trika s výraznou sukní. Pokud ale nebude chtít svůj outfit stylizovat do romantického stylu, můžete si k proužkovanému topu vzít kožený křivák a tenisky nebo roztrhanou džínovou bundičku a stylový outfit je na světě!

Collage_Fotor stripes

Proužky se letos nebudou objevovat pouze na topech, vidět je můžete na letních šatech, kalhotách či sukních. Kombinace jednoduchého jednobarevného topu a proužkatého spodku vypadá bude také vypadat svěže a mladistvě. Odvážnější mohou kombinovat i několik pruhovaných vzorů zároveň.

Collage_Fotor stripes 1

 

Pokud si ale nepotrpíte na pruhované oblečení, můžete zvolit proužky pouze na doplňcích. Kabelky, šátky, bižuterie, povolené je vše. A pamatujte důležité pravidlo pro nošení proužků: Svislé proužky prodlužují, šikmé zeštíhlují, vodorovné tvarují.

Collage_Fotor handbags

Collage_Fotor scarves

Modrobílý proužek 

Počátkem 20. století si pruhovaná trička oblíbila známá módní návrhářka Coco Chanel. Procházela se v nich po Francouzské riviéře a inspirovala tak  ženy k pruhované módě. Později je nosily i Audrey Hepburn nebo Marilyn Monroe. Pruhované triko se stalo klasikou všech klasik a časem se tento vzor rozšířil i na šaty, sukně a další oděvní výrobky.

Modrobiílá „proužkatá móda“ se stala tak oblíbenou nejenom díky módním ikonám, jež modely hrdě prezentovaly, ale také díky jednoduché kombinovatelnosti a čistému jednoduchému vzhledu, který si může dovolit každá žena. Módní řetězce nabízejí širokou škálu oblečení s tímto vzorem.

Modrobílá klasika vypadá velmi dobře s červenými doplňky, stejně tak s perlami či křivákem. Možností je nespočet a chybu rozhodně neuděláte, pokud proužkatý vzor budete volit pouze jako doplněk – kabelky, náušnice, šátky či šály – to nás prostě baví!

Ovšem v módě nejsou jen trika modrobílá nebo černobílá! Zkusit můžete i pestrobarevné kousky!

Collage_Fotor proužečky

A co vy? Vsadíte letos na proužky? 

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14