• Nezařazené  • Quibi – novinka z Hollywoodu

Quibi – novinka z Hollywoodu

Streamovacích služeb není nikdy dost- řekli si tvůrci Quibi a rozjeli to ve velkém!

Kdo by nerad koukal na filmy, seriály či zábavné TV show? Nelegálnímu sledování oblíbených pořadů už odzvonilo, teď je na čase si za zábavu připlatit. Určitě znáte Netflix, HBO go, Disney + a mnoho dalších stránek a aplikací, které vám umožňují se na filmy dívat. V dubnu se tyto služby obohatí i o Quibi.

Společnost Quibi spadá pod Hollywood. Spuštěna by měla být 6. dubna 2020 a zpočátku by ji měl nabízet operátor T-Mobile.

Samotná aplikace bude mít dvě podoby. Jedna bude bez reklam, a tak bude samozřejmě dražší ( cca. 8 dolarů na měsíc). V druhé podobě už se reklamy objevovat budou- jedná se o levnější verzi (cca. 5 dolarů na měsíc).

Pokud vás zajímá, jaká tvorba se na stránce objeví, tady máte to nejzajímavější co služba nabídne: Action Scene, After Dark, Dummy, Last Resort, Survive, Versity Blues, Wireless.

Mimo filmů a zábavných pořadů plánuje služba vysílat i krátké zprávy, které jim poskytnou Daily Essentials zaměřené na tisíciletí. V prvním roce bude na stránkách přes 7000 druhů pořadů.

Zdroje: 1