• Styling  • Riviera chic

Riviera chic

Léto je nádherné období a pokud se chcete cítit jako filmová hvězda, nechte se inspirovat úžasnou a slunnou Riviérou. Takže, napnout plachty… a vyplouváme! 

Milovnice módy hledají inspiraci všude. A co je inspirativnější než zapadající slunce, moře, plachetnice a outfity plné ženskosti, noblesy a hravosti? Ptáte se, jaké kousky jsou pro to typické? Riviera styl je plný sukní a kalhot do pasu, cropp topů, proužků, červené, modré a bílé barvy. Vyřádit se můžete také na doplňcích – klobouky a námořnické čapky, velké brýle, šátky a proutěné kabely. To vše zapadá to stylu Riviery. Pro tento styl je charakteristická trikolora tak, jak ji známe my – červená, modrá a bílá. Typická je také zvýrazněná linie pasu, která vykouzlí velmi ženskou siluetu. A určitě nezapomeňte na šátek! Ať už ho ovážete kolem krku, do vlasů nebo na ucho kabely, budete mít díky němu ten správný šmrnc.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...