• Gastro  • Sponzorované video: #SANTACLARA – Vánoce jsou pro všechny!

Sponzorované video: #SANTACLARA – Vánoce jsou pro všechny!

Obchodní potravinový řetězec Lidl letos připravil poděkování všem maminkám, manželkám, přítelkyním, kteří vánoční svátky dělají nezapomenutelnými ale po boku Santa Clause jsou často opomíjeny. Video se stalo virálním a obletělo celý svět. 

Originální reklama s módními prvky a sexy Santa Clausem upoutala milióny lidí, o čemž svědčí statistika shlédnutí na Youtube. Reklama ale nese spíše feministický nádech, kde poukazuje na to, že za přípravou perfektních svátků stojí vlastně Santa Clary!

Spot běží v 26 zemích světa, včetně České republiky a Slovenska. U nás byl spuštěn o první adventní neděli.

Netradiční video je spojené s mladou zpěvačkou z Hamburku, Emily Roberts, která nazpívala originální písničku #santaclara. Tuto vánoční melodii si budete pozpěvovat celý den, to vám garantujeme!

Všem ženám, všem úžasným stvořením, jedinečné a fantastické části lidstva. Poselství každé, které peče, vaří, uklízí, a připravuje vše na prožití krásných vánočních svátků. Máme pro vás otázku. Proč je každý rok v záři reflektorů Santa Claus? Tohle je určené všem nám Santa Claram, kterým přinášíme radost každé, opravdu každé Vánoce. Buďme na sebe hrdé. My jsme Lidl.

Vánoce jsou pro všechny. Stejně jako Lidl.

Lidl Vám také nabízí množství nápadů jak udělat Vánoce časem pohody a radosti, vyberte si z pestré nabídky jejich výrobků Deluxe, navštivte Kuchyni Lidl, nebo objevte pomocí hashtag #santaclara tipy a triky fanynek Santa Clary a podělte se i těmi svými. Nezapomínejme na všemi tak oblíbené dny v Lidlu, kdy nabízí produkty z různých zemí světa.

A co říkáte Vy na výměnu Santa Clause za Santa Claru? Líbí se Vám originální video kampaň od Lidlu a chytlavá melodie Emily Roberts?

Tento příspěvek byl sponzorován společností Lidl ale všechny myšlenky jsou autora vlastní.