• Lifestyle  • Single Valentýn: Užijte si ho jako oslavu self-love

Single Valentýn: Užijte si ho jako oslavu self-love

Největší svátek lásky se blíží. Pokud letos budete 14. února single, nezoufejte a slavte také. Oslavujte sebe. „Zdravá sebeláska je totiž základem úspěšného života i dobrého vztahu,“ říká Miroslav Schlesinger, kouč a autor.

„Z praxe mohu potvrdit, že zejména ženy mají problém se zdravou sebeúctou, tedy s tím, že často samy sebe podhodnocují. Důvodem bývá nedořešené trauma z minulosti, špatné předchozí zkušenosti i samotné dětství. Bohužel tento problém lze identifikovat u mladších i starších žen,” dodává Miroslav Schlesinger.

Právě proto využijte letošní Valentýn jako začátek svobodné cesty za sebeláskou. Připravte si den sami pro sebe. Bez výčitek si dopřejte oblíbené jídlo, kupte si květiny, dočtěte knihu, zajděte do spa nebo na jedno proměňte váš domov, ale hlavně si to užijte.

A nezapomeňte ani na dárek. To, že vám ho letos nedaruje partner, neznamená, že dárek z lásky nemůžete dostat. Právě naopak. Darujte si to, o čem sníte sami. I to je přece důležité pro podporu vztahu s tou nejdůležitější osobou – se sebou. A pokud nevíte, co právě zvolit, inspirujte se dárkovým průvodcem, který najde ideální variantu z kategorie „from me to me“.

Darujte si krásnou pleť

Stačí jí dopřát čas a pozornost. Uvidíte, že nakonec vás to díky skvělým výsledkům začne také bavit. V prvním kroku zvažte, v jakém stavu je vaše pleť. Ve druhém začněte hledat produkty, které by vám mohly vyhovovat a mají požadovaný efekt. Udělejte si navíc i hezkou relaxační chvilku. Vůně švýcarské borovice a indického santalového dřeva vás během chvilky zklidní a Kneipp maska Good Night dodá vaší pokožce hydrataci a intenzivní výživu.

Tělo bohyně

Nejen pleť, ale také pokožka celého těla si zaslouží péči, dopřejte si navíc i čas pro sebe. Nové FOREO LUNA 4 Body se díky flexibilní silikonové hlavě perfektně přizpůsobí křivkám vašeho těla a zanechá pokožku krásně hladkou a jemnou. Jedinečný přístroj péče o tělo ji zbaví nečistot, odumřelých buněk a zvýší mikrocirkulaci, čímž uvolní svalové napětí. Hýčkejte se v pohodlí domova a užijte si pocit výjimečné péče.

Luxusní spodní prádlo

Skvělým tipem na podporu sebelásky je i koupě perfektně sednoucího spodního prádla. Milujte se takový, jaký jste. Milujte vaše křivky i vaši postavu. Dejte prostor vaší jedinečnosti a slavte ji, není lepší příležitost.

Nechte stres odplavat

Vana je vždy skvělý nápad – zrelaxujte své tělo i mysl v koupelové soli Goodbye Stress od Kneipp a zapomeňte na okolní svět. Jedinečná sůl do koupele, která se těží ze dna 250 milionů let starého oceánu. Díky tomu je výjimečně čistá, bohatá na minerály i stopové prvky a bez chemických přísad. Sůl zklidní vaši mysl a zbaví tělo stresu. Vyzkoušet můžete I další produkty z této řady pro maximální relaxaci.

Zdroj: TZ Dedicated, Notino, Canva