• Fashion News  • Outfit na Valentýna s pořádnou dávkou sexappealu i romantiky

Outfit na Valentýna s pořádnou dávkou sexappealu i romantiky

Kdy jindy než právě na Valentýna zvolit výrazné rudé šaty, na předloktí či rameno pověsit originální kabelku a ozdobit se romantickými šperky? V tento den je dovoleno vše, maximalismus v podobě výrazných šperků i elegantní look sestavený z minimalistických kousků. Nechte se unést na vlně romantiky a prožijte pohádkové rande. Přinášíme vám výběr kousků, se kterými dáte na první dobrou najevo své vroucí city.

Šaty jedině rudé

Stejně jako u rudé rtěnky, tak i u červených šatů je třeba vybrat správný odstín lichotící vašemu tónu pleti. Světlým typům budou sedět odstíny do oranžova i klasická rudá a tmavým pak budou slušet trendy malinová i barva roku Viva Magenta. Střih šatů pak volte takový, aby skryl nedostatky a podtrhl vaše přednosti. V áčkové sukni schováte menší bříško a v krátké mini ukážete výstavní nohy, nápaditý výstřih pak přitáhne pozornost k dekoltu. Rudé šaty jsou na Valentýna zkrátka povinnou výbavou.

Šperky z lásky

Ať už šperk s motivem srdíčka dostanete od svého partnera, či si ho pořídíte jen tak pro radost, rozhodně by vás měl zdobit v den všech zamilovaných. Ať už otevřete při večeři krásnou modrou krabičku od luxusní značky Tiffany & Co., navrstvíte hravé šperky od TOUS či zvolíte vzpomínkové šperky od Pandory, tyto kousky vám pak budou připomínat zamilované chvilky. Dáváte-li ovšem přednost výrazné bižuterii, letos si pro vás valentýnské kolekce plné srdcí připravily i značky jako Mango či Zara. Ozdobte se dle svého gusta.

Kabelka s nádechem romantiky

14. února je ten správný čas i na originální kabelku, kterou v běžný den necháváte schovanou v zásuvce. Romantika musí být cítit z každého kousku vašeho outfitu. Romantické květinové zdobení, všeříkající tvar i výrazná barva, fantazii se meze nekladou. Ozdobte předloktí láskyplným kouskem a ukryjte do kabelky rtěnku či balzám, který připraví vaše rty na vášnivé polibky. Láska má v tomto mrazivém čase zelenou!

Foto: Mango, Zara, Zalando, Pandora, Tous, Tiffany & Co.