• Styling  • Stylově i v létě – pánská móda

Stylově i v létě – pánská móda

Teploty stoupají, ženy zkracují délku oblečení…a co muži? Muži mají některé kousky oblečení tak univerzální, že je mohou nosit po celý rok. Dnes se zaměříme na letní trendy v oblasti triček. Ačkoliv trička patří právě mezi ty univerzální kusy oblečení, trendy se mění pro každé roční období a také obzvlášť v létě oceníte, pokud jsou trička z prodyšného materiálu. Pojďme se na to podívat!

Nedbalá elegance je IN!

Pokud tedy ještě chvíli zůstaneme u slovíčka ,,univerzální“ kousek do vašeho šatního, určitě se tento název hodí i pro módní trend roku 2017. Mezi trička se stylem nedbalé elegance jsme v loňských letech zařadili polokošile, nebo, chcete-li, trička s límečkem. Ovšem absolutním hitem tohoto léta jsou netradiční střihy se spojením stylu ,,na slušňáka“, aneb konflíčky u krku. Tričko navozuje pocit elegance také díky jeho jednoduchosti, ve které je krása a je bez jakéhokoli potisku.

Stříháme

Letošní letní novinkou jsou tedy trička různých netradičních střihů a trička s cípy. Trička mohou být kratšího stylu – po pas nebo větší, volnější a delší. Cípy mohou dosahovat až do půlky stehen. Tento trend zdaleka neplatí jen pro ženy, které teď často uvidíte v šatech zakončených cípy, ale rozšířil se i mezi pány. Navíc netradiční střihy mají i jednu velkou výhodu – konečně i pánové nějakým způsobem zakryjí boky, je-li to potřeba. Nemusíte tak kupovat obrovská beztvará trička, abyste zakryli nějaký ten nedostatek a můžete se jednoduše obléct do toho, co jen právě IN!

Vhodná příležitost není zapotřebí

Tato trička s neobvyklými střihy pak můžete nosit prakticky kamkoliv, čili i na jakoukoli příležitost. Pokud zvolíte k tričku kraťasy a žabky, budete mít cool plážový styl na dovolenou. S tmavými kalhotami a polobotkami pak budete za elegána i na společenštějších událostech. V kombinaci s riflemi potom budete mít městský styl, vhodný na rande, kafe, kino, i na pochůzky po městě. Tričko se vyrábí ve více barvách (černá, šedá) a můžete ho libovolně kombinovat tak, jak se vám zrovna zachce vyjít do ulic.

Pohodlnost především

Jak již bylo zmiňováno, v létě je důležité to, aby trička byla z dobrého materiálu a aby byla prodyšná. Tato trička jsou ze 100% bavlny, vyrobené z měkké a hedvábné tkaniny, která se tak pohodlně nosí a je příjemná na tělo. Navíc je tričko kulatého výstřihu, s knoflíčky a neškrtí tak až ke krku. Bude-li vám přeci jenom horko, uvolněte sebe i atmosféru a knoflíky u krku prostě rozepněte.

Přejeme vám, abyste zažili skvělé léto v těch nejžhavějších trendy novinkách! Tato pánská trika naleznete na webu taxido.cz a pro svůj první nákup dostanete 100 Kč slevu, pokud zadáte svůj email.

Zdroj – inspirační foto: 1, 2, 3, 4