• Lifestyle  • Tipy na dárky pro přítele

Tipy na dárky pro přítele

Dámy, už máte dárek pro svou drahou polovičku? Pokud si nevíte rady, nezoufejte. Do Vánoc zbývá ještě několik dní, a mi vám přinášíme pár skvělých tipů na dárky, které mužské pohlaví zaručeně potěší.

1. Parfém

Přestože parfém častěji dostávají spíše ženy, tak není parfém pro muže vůbec špatnou volbou. Chlap zkrátka musí krásně vonět.

lacoste parfem

2. Hodinky

Který muž by neocenil krásné hodinky? Nejen, že je to dárek který je praktický (což je pro muže vždy důležité, na rozdíl od žen) ale také může být velmi romantický, například když se necháte inspirovat filmem Sex and the City a na zadní stranu necháte vyrýt věnování.

watches

3. Boty

Důležité je znát správnou velikost a vkus, ale pokud znáte svého milého delší dobu, určitě to nebude žádný problém. Boty můžeme samozřejmě vybírat podle zájmů či práce přítele, pokud je to sportovec a každé ráno vyráží do posilovny, zaběhat si či se jen tak projít, zvolíme boty na tyto účely, pokud pán často nosí společenské oblečení, oblek do práce, radost mu určitě udělají špičkové polobotky.

polobotky

4. Holicí strojek

Listopad už máme za sebou, takže je na čase shodit plnovous. K tomu je potřeba pořádný holící strojek. Navíc se dají koupit i celé sady, které obsahují i pěny na holení a vodu po holení apod.

holící strojek

5. Trenýrky

Spousta mužů je na Vánoce očekává, ale stejně jsou vždy rádi, že je dostali. Zkuste letos vybrat nějaké jiné než doposud a samozřejmě kvalitní.

ternýrky styx

6.  Dárkový poukaz

Pokud si opravdu nevíte rady, můžete zakoupit dárkový poukaz buďto v nějakém obchodě, kde víte, že váš milý rád nakupuje, a nebo zakoupit dárkový poukaz na to, co vašeho přítele baví.  Pro sportovní nadšence a příznivce adrenalinu to může být například jízda na motokárách, střelba na střelnici, laser game, paintball, jízda ve Ferrari či permanentka do fitka, pokud ho zajímá umění, správnou volbou bude kurz kreslení, zpěvákem na zkoušku nebo třeba lístky do divadla. Každý muž má nějaké koníčky, takže už jen vybrat to pravé.

voucher

7. Víno, sekt, whisky

Znalcům dobrých a kvalitních vín či whisky zaručené udělá radost láhev, která mu ještě stále chybí ve sbírce, či taková, kterou ještě neokusil.

jak daniels whisky

8. Tablet

Výborný dárek pro hračičky, snad každý muž má alespoň trochu rád techniku, takže pokud ještě nevlastní tablet, bude určitě skvělou volbou. Může na něm pracovat, brouzdat po internetu nebo hrát hry, což určitě ocení.

aus tablet

Nakonec nejdůležitější je, aby dárek byl vždy od srdce, často si my ženy lámeme hlavu nad tím, čím udělat svým milým radost, a přitom stačí jen se zaměřit na to, co ho nejvíce baví a dělá mu největší radost. Vždyť přece každý muž má nějaké koníčky, tak stačí jen vybrat ten pravý.

Zdroje obrázků: 1, 2, 3, 4, 5,