• Fashion News  • TOMMY HILFIGER FW2014

TOMMY HILFIGER FW2014

Nedávno jsme měli tu čest navštívit představení nové kolekce známé značky Tommy Hilfiger. Kolekce byla samozřejmě pro nadcházející podzim a zimu 2014/2015. Tato značka je známá tím, že jíž řadu let vytváří opravdu pohodlné, ale zároveň elegantní a vkusné oblečení, které se hodí jak na sport, tak i na běžné nošení do města, na nákupy, ale i na večeři s přáteli. Výběr je opravdu široký. V nabízeném sortimentu najdeme jak pánskou, tak dámskou kolekci a vybrat si můžete od triček, přes kalhoty, bundy, košile, mikiny, jeany, sukně, šaty, svetry, boty až po spodní prádlo či doplňky jako jsou pásky, hodinky, kabelky, peněženky apod. Zkrátka se zde oblečete od hlavy až k patě.

UNI_Image_FW14(1)

Nová kolekce FW14 značky Tommy Hilfiger je inspirována Novou Anglií. Kolekce představuje směs toho nejlepšího z amerického estetického stylu s typickým anglickým nádechem šarmu. Klasickými znaky, které v nové kolekci můžeme objevit, jsou především krásné potisky a krejčovská propracovanost inspirovaná anglickou tradicí a preppy stylem.

První zastávkou módní cesty je město Boston, které je největším městem Nové Anglie. Boston inspiruje novou kolekci především károvaným a pruhovaným vzorem. Mezi barvy vyznačující ideální den strávený v Bostonu patří různorodé odstíny červené, bíle a modré.

Druhou módní zastávkou na cestě je město Middlebury. Zde se setkává mix toho nejlepšího ze světa turistiky a městské elegance. Inspirací značky Tommy Hilfiger jsou kostkované a barevné vzory.

Poslední zastávkou je Portland a jeho krásné přímořské podnebí, které přímo vybízí k inspiraci indigo barvy obohacenou lehkými odstíny modré, zelené a šedé. Pokud toužíte po typickém zimním námořnickém vzhledu, určitě sáhněte po tlustém svetru, anebo teplém kabátě.

Nová kolekce je již dostupná ve všech kamenných obchodech Tommy Hilfiger v České republice, tak neváhejte a navštivte ten váš nejbližší.

 

Zdroj: www.tobitex.cz