• Styling  • V pánském stylu

V pánském stylu

Pánský styl je elegantní a nadčasový. Je velmi oblíbený díky tomu, že se úžasně kombinuje a umí být zatraceně sexy. Módu v duchu Coco Chanel je vhodné doplnit ženskými prvky jako jsou šperky, rudé nehty, rtěnka nebo lodičky. To je ten správný klíč k ovládnutí umění pánského stylu . Hra protikladů funguje i v módě.

Není žádnou novinkou, že pánské prvky mohou přidat dámským outfitům na eleganci, šarmu a stylu. Již známá módní návrhářka poválečné éry Coco Chanel, ukázala, jak koketní a ženská může být dámská móda doplněná pánskými prvky. Když ženy nahradily šaty, korzety a ženský styl oblékání pánskými detaily, náhle se staly mnohem atraktivnějšími a svůdnějšími.

Výhodou elegantního pánského stylu oživeného ženskými prvky je jeho nadčasovost a téměř univerzální využití. Sako a kalhoty užijete nejen v zaměstnání, ale s vhodnými prvky také do společnosti, na párty nebo meeting. Díky kvalitním materiálům sedne každé postavě a je vhodný pro jakékoliv věkové kategorie.

 

Collage_Fotor 1

Samotnou kapitolou je používání pánských doplňků, jako jsou kravaty, šle, klobouky, kšiltovky, nebo pánské hodinky. Každý outfit pozvednou a dodají mu šťávu.

Collage_Fotor 2

Skvělé jsou také kombinace kvalitních a odolných ryze pánských materiálů s ženskými  jako je satén, samet nebo krajka, které přináší hru matu s leskem. Působivé jsou i prvky vrstvení, asymetrie a využívání různých délek.

Collage_Fotor 3

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...