• Fashion News  • Vasky představují letní kolekci a novou službu. Navrhněte si boty, které nebude nosit nikdo jiný

Vasky představují letní kolekci a novou službu. Navrhněte si boty, které nebude nosit nikdo jiný

Čím dál oblíbenější česká obuvnická firma Vasky rozšiřuje portfolio o dva nové modely letních bot. Sandály Sany a pantofle Closy vás budou provázet při každé městské aktivitě, od pracovních schůzek přes procházky po náplavce po piknik v parku. Náročnější zákazníci se můžou dokonce sami stát návrháři a ve spolupráci s hlavním designérem si vytvořit originální pár bot na míru.

Značka obuvi Vasky, za níž stojí úspěšný mladý podnikatel Václav Staněk, nově představuje letní kolekci. Vkročte do víru velkoměsta v elegantních páskových sandálech či pantoflích. Ať už si v nich dojdete na brunch s přáteli, nakoupit na farmářské trhy či si je obujete na večerní grilovačku, nabídnou vám vysoký komfort a budete je moct kombinovat s různými outfity. Lidský dotek zlínských ševců a kvalitní kůže se postarají o to, že v těchto botách (i ostatních z nabídky Vasky) prochodíte několik sezón.

Páskové sandály Sany vám díky anatomicky tvarované stélce dopřejí pohodlí při každém kroku. Přizpůsobí se každé – i slavnostnější – události. Suché zipy na nártu a patě umožní nastavení pásků podle vaší potřeby a jelikož jsou pásky silnější, nehrozí jejich deformace. Pořídíte je v růžové, černé, bílé nebo karamelové barvě. Sladit je můžete jak s pracovním outfitem, tak s letními šaty či šortky.

Kožené nazouváky na styl dřeváků se opět vrací do hry. Closy jsou vůbec prvními nazouváky značky Vasky. Díky černé barvě a minimalistickému provedení snadno splynou s vaším městským lookem a stanou se stylovým letním kouskem. Ocení je především ti z vás, kteří reflektují celosvětové módní trendy, a přitom dbají na komfort a praktičnost. Stejně jako předchozí model vám díky anatomicky tvarované stélce a snadnému obouvání zaručí pohodlí. Nebudete je chtít sundat. Oba modely jsou k dostání na e-shopu i v kamenných prodejnách.

Vasky přichází také s novou službou, kterou ocení náročnější zákazníci nebo ti, kteří si vždy přáli nosit boty podle svého gusta, které nebude mít nikdo jiný. Nabízí tzv. Custom Vasky, které si kousek po kousku navrhnete ve spolupráci s hlavním designérem Martinem Brnou.

Chceme podporovat tradiční obuvnické řemeslo a zároveň se nebát nových cest a možností. Každý zákazník je pro nás důležitý a i když je téměř nemožné vyhovět každému, jdeme tomu naproti. Zákazník si tak bude moci navrhnout boty dle zájmů, oblíbených barev a témat,“ popisuje novinku Václav Staněk. Tenisky, které vzniknou po profesionální osobní konzultaci (v Praze, Zlíně, Brně nebo online) a více než 40 hodinách ruční práce, budou jedinečné nejen vámi zvoleným designem, ale také precizním zpracováním. Cenově se Custom Vasky pohybují v rozmezí od 15 000 do 25 400 Kč.

Jak by vypadaly vaše vysněné boty?

Pokud byste si chtěli prohlédnout novou kolekci i další produkty, navštivte Vasky Pop-up, který se koná tento týden 12.–13.8. po celý den v pražské prodejně Na Příkopě. Budou tam na vás čekat unikátní kousky, které si budete moci zakoupit s 50% slevou. V rámci doprovodného programu bude kromě jiného na prodejně i zmiňovaný designér Vasek Martin Brna, který naživo předvede um ševcovského řemesla.

Pro více informací o novinkách a aktuálním dění sledujte instagramový profil značky.

Zdroj: archiv značky Vasky