• Events  • Vydyzajnujte si své jaro s námi na Piazzetě Národního divadla

Vydyzajnujte si své jaro s námi na Piazzetě Národního divadla

O víkendu 19-20.3. Dyzajn market Jaro představí přes 200 českých a zahraničních designérů a tvůrců. Největší výběrová open-air prodejní výstava autorské tvorby Dyzajn market přivítá jaro již tradičně na piazettě Národního divadla.

Sama Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu říká, “Jsem potěšena, ze již šestým rokem můžeme byt hlavním prostředníkem a spojovatelem mezi designéry, tvůrci a návštěvníky. Návštěvníkům chceme opět připravit pohotový víkend plný dyzajnu, skvělého jídla, pití, kulturního programu, kreativních workshopů, inspirativních lidí a jejich příběhů.”

Návštěvníci se mohou těšit na zajímavou výplň akce jako jsou šperky, oblečení, módní doplňky a i kousky pro muže a bytové doplňky.

Mezi nováčky jarní Dyzajn market přivítá například mladého a talentovaného studenta UMPRUM Cyrila Dunděru. Cyril představí svou papírovou tašku Paper bag, která je vytvořena z kartonů a naohýbaná na trojúhelníkovou síť. Když se nebude taška za čas líbit, jednoduše se daji cvoky rozšroubovat a udělat z tašky batoh. Návštěvníci budou mít unikátní příležitost si svou tašku složit na nedělním workshopu přímo s Cyrilem Dunděrou.cyril-tasky2

cyril-tasky-vsup-students

 

Jedním z dalších nováčků je i značka Cnoffs. Cnoffs jsou unikátní výměnné knoflíky, které jsou snadno vyměnitelné během několika vteřin a to bez jehly a nitě, kdekoliv a kdykoliv.

BOX2

Dalším z nováčků u nás je Tokyobike s městskými koly, protože kola na venkovní akci ve veřejném prostoru neodmyslitelně patří. Tradičně se představí i stálice Dyzajn marketu například: Black mountain, Akari, ATOM RAT či Yaxi Taxi.

soffa_no-logo

Návštěvníkům Dyzajn marketu Jaro se rozplesají chuťové pohárky u skvělého jídla a pití, o které se postarají naše stálice VinCaffé, blogerů kýl stánek I LOVE espresso nebo chutné burgry a hotdogy Frank’s.

Novinky pro nás připravily značky a podniky: Janova pec, Herbert sirupy, Creme de la creme a Martin’s bistro a moc se na ně těšíme.

Kromě představení pro děti i dospělé od divadelních spolků Kaká a Buchty a loutky se návštěvníci mohou v sobotu 19. března těšit i na speciální módní přehlídky, DJs nebo koncert Tanity Yankové a Michaela Lužného. V rámci doprovodného kulturního programu v neděli 20.března piazzetu rozehraje a roztančí kapela Olats Otesoc v čele s herečkou, blogerkou a vítězkou Stardance Maruškou Doležalovou.

Dyzajn market jaro se uskuteční na piazzetě Národního Divadla 19. – 20. března 2016 od 10:00 do 19:00. Akce je zdarma, bezbariérová, dog-friendly a DailyStyle je jejím hlavním mediálním partnerem.