• Styling  • Za minutu dvanáct

Za minutu dvanáct

Tak už se nám to opět blíží, oslava Nového roku 2014.

Většina z nás žen už teď přemýšlí, co si na daný večer obléci. Základ je jednoduchý – nebát se! Být extravagantní a využít kousky, buď to nové či Vaše staré, o kterých jste si vždy říkala, zda nebudou ”až moc”.

Flitry, třpytky, výrazné šperky, sexy střihy, lesklé materiály, kožíšky a mnoho dalších. Je tu Nový rok a meze se nekladou. Ale velmi důležité je, aby Vám dané kousky seděli a nepřekombinovaly jste je, aby jste nakonec místo za hvězdu večera, nebyla za jednu velkou třpytivou kouli.

party

 

Šaty, šaty a šaty ?

Různé materiály, střihy, délky, barevnosti, zdobení…

Ne všechny čtenářky ale ocení šaty, jsou tu i tací, které se lépe cítí například v legínách šortkách nebo sukni. Co se týče barevnosti pro mě osobně je nejlepší černá zkombinovaná ze zlatou či stříbrnou, módní je i barva nude a bílá, ale také vínová či tmavě modrá. K legínům zkuste nějaký třpytivý top nebo blůzku, kterou doplníte výrazným šperkem.  Sukni nebo šortky zvolte v materiálu kůže, která je velice IN a dodáva šmrnc a ženskost. Doplňky můžete využít i v podobě čelenky do vlasů nebo stylové rukavičky, které jistě zaujmou hned na první pohled či kožešinové boa.1486756_1421557471412539_1380742812_n

Kdo preferuje i při oslavách Silvestra, který je znamením třpytu a blýskavosti, jednoduchost, nezapomeňte, alespoň zvýraznit doplňkem Váš celkový outfit, nechte si záležet na make-upu a vlasech a dbejte na výběr  bot, ale o tom se dočtete více v dalším článku, věnovaném pro oslavu Nového roku.

1470066_1421558351412451_1230141198_n

Kde seženete kousky na Váš silvestrovský outfit ?

Určitě zajděte do obchodů Zara, Mango, Topshop, H&M, Reserved. Když rychle vyberete, stihnou Vám ještě doručit, nějakou tu nádheru např. z Asosu, kde se to párty oblečením jen hemží a dokonce mají slevy v sekci – Party dresses. Můžete také vyzkoušet nějaký secondhand, kde určitě najdete něco, co bude především originální.

nicole-hill_ben-trovato

 

Zdroj: 1, 2, 3