• Styling  • 3 x MUST HAVE

3 x MUST HAVE

Seznamte se se třemi trendy, které vám v podzimním šatníku zkrátka nemohou chybět. Babí léto je úžasné období na kombinování outfitů, zkoušení nových variací a hraní si. Barvou nadcházející sezóny je rozhodně rudá, která dá vašemu šatníku náboj. Pokud pokukujete po nové kabelce, tak určitě sáhněte po maxi bagu a nezapomínejte na klobouky.

Red

Červená barva ovládla kolekce předních návrhářů a ani nás nenechá chladné. Po přehlídkových molech se procházely modelky oblečené do červené od hlavy až k patě, ale nebojte se, podzimní šatník stačí doplnit o pár kousků a budete nepřehlédnutelná. Červená barva se skvěle kombinuje s šedou, džínovinou i černou. Užijte si podzim, buďte středem pozornosti a užívejte si to.

Maxi bag

Poselství módních návrhářů na podzimní sezónu zní jasně: do módy se vracejí velké kabely a psaníčka! Nemusíte zavrhovat oblíbené kabelky, kam se nevejde téměř nic. Ale uvidíte, že si objemné, příjemně prostorné kabelky, kabely a vaky během chvilky zamilujete a už se nebudete divit, proč se dostávají opět na výsluní a stojí v centru pozornosti. Jednoduché, minimalistické, barevné… stačí si vybrat.

Nechte na hlavě

Klobouky a čepice se pomalu stávají stálicemi našich šatníků a to je skvělé. Vypadáme v nich šik a tajemně, pomůžou nám, pokud máme bad hair day, ochrání před větrem a deštěm, zkrátka na podzim si nemůžete vybrat lepšího společníka. Inspirujte se celebritami i blogerkami a podzimní outfity dolaďte kloboukem, baretem nebo klasickou čepicí.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...