• Styling  • 3x must have

3x must have

Prázdniny jsou, troufám si tvrdit, nejoblíbenějším obdobím. Dovolená, moře, letní párty, dlouhé dny a uvolněná, pohodová atmosféra. A co doplnit do svých šatníků, abychom se v davu neztratily? Nechte se inspirovat třemi must have kousky, které si zamilujete.

Boho šaty

Festivalová sezóna už začala, a pokud chcete být stylová, rozhodně si s sebou zabalte boho šaty. Ať už se rozhodnete pro vyšívané, květy nebo pro jednobarevné, nešlápnete vedle. A nezapomeňte, že spousta náramků, náhrdelníků a náušnic je nezbytností pro boho víly.

Jednodílné plavky

Léto a voda patří neodmyslitelně k sobě, tak nepodceňte výběr plavek na další sezonu. A co se nosí u vody letos? Jsou to jednoznačně jednodílné plavky, které jsou sexy, stylové a můžete je obléknout k šortkám i sukni. Navíc pokud bude voda v dosahu, jste připravena.

Opásejte se

Výrazné opasky jsou tu zpátky a my jsme jen rádi. Je období, kdy se na ně trošku zapomíná, ale teď si určitě nejméně jeden pořiďte nebo vytáhněte ze dna skříně. Vykouzlí vám krásnou siluetu a pozvedne i jednoduchý outfit. Pokud zvolíte tak výrazný doplněk, na ostatní zapomeňte.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...