• Beauty  • 6 jarních beauty trendů, o kterých musíte vědět

6 jarních beauty trendů, o kterých musíte vědět

Jarní sezóna sebou bezpochyby přináší spousty trendů v oblasti módy, avšak pozadu nezůstává ani samotný beauty svět. Jaro je neodmyslitelně spojováno se spoustou hravých barev a všudypřítomnou rozkvetlou přírodou a přesně v tomto duchu se budou pohybovat i letošní trendy v oblasti beauty. Pojďte se společně s námi podívat a zároveň inspirovat, jak například oživit svoji stávající make-up rutinu a dodat ji tak tu správnou jiskru.

Ofina hlásí velkolepý návrat

Ofina je jednoznačně zastoupena jako jeden z nejvíc trendy účesů letošního jara. Pokud jste tedy někdy o tomto sestřihu přemýšlely, bezkonkurenčně je ten správný čas. Ať již vsadíte na nadčasovou klasiku, tedy dlouhé vlasy s ofinou nebo na odvážnější mikádo, které perfektně doplní trendy ofina, v každém případě se vydáte tím správným směrem.  

Grafické linky ohromí již na první pohled

Jak již bylo řečeno, jaro je zkrátka hravé, a to zaručeně dokazuje i trend grafických linek, které prostě musíte vyzkoušet. Oprostěte se od klasické černé linky a zkuste svému líčení dodat zcela jiný význam, kdy právě grafické linky dodají vašemu pohledu naprosto jinou hloubku.

Dojem svěží a lesklé pleti

Rostoucí teploty obecně s make-upem moc nesouzní, ale co když vám řekneme, že právě přirozený vzhled pleti bude letos velice trendy? Sáhněte tedy po vašem oblíbeném hydratačním krému a doplňte jej projasňujícími produkty, které vám zajistí vzhled perfektní a zářivé pleti.

Nikdy nestárnoucí výrazné rty

I když o nude odstínech můžeme pořád říct, že jsou zkrátka trendy, výrazné odstíny jim tak trochu šlapou na paty. Klasická červená jednoznačně nikdy nevyjde z módy, ale co takhle zkusit fuchsiovou? V neposlední řadě dokáže výrazná rtěnka pozdvihnout zcela jednoduchý outfit na jinou úroveň.

Modrá jako must-have letošního jara

Nejvíc trendy barva letošního jara? Jednoznačně modrá. Právě všemožné odstíny modré barvy zakomponované do denního líčení očí nás letos budou doprovázet na každém kroku. Ať se již jedná o výrazné modré linky nebo klasické stíny, kreativitě se meze v oblasti make-upu zkrátka nekladou.

Důraz na obočí jako na rám obličeje

Na obočí jako na rám obličeje by se měl obecně klást velký důraz. Jeho samotná úprava výrazně ovlivňuje naši tvář, avšak jeho podoba nemusí být vůbec nudná. Letos jsme se dočkaly velkého trendu hustého obočí, které na první pohled může působit neučesaně, přesto však dokáže dokonale pozdvihnout celý make-up. Trendu hustého obočí lze také dosáhnout prostřednictvím laminace.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12