• Fashion News  • adidas na jarní edici MBPFW 2022 představí novou futuristickou kolekci Ozworld

adidas na jarní edici MBPFW 2022 představí novou futuristickou kolekci Ozworld

Přichází nejnovější kolekce Ozworld, která doslova překlene propast mezi minulostí a budoucností. Nabídne spojení nadpozemského pohodlí s odvážným sebevyjádřením. Do světa Ozworld můžete vstoupit v rámci MBPFW 2022 nebo i bez vstupu na přehlídky. Ve dnech 9.–11. 4. od 14:00 do 22:00 v hale 13 Holešovické tržnice proniknete v adidas Originals Gallery do paralely digitálního a fyzického prostoru a poznáte sami sebe v úplně jiné dimenzi. Vytvoříte si své alter ego a všem ukážete, co se ve vás skrývá.

Nejpravdivější formou vyjádření identity je dnes být tím, kým chceme být. Když společnost adidas v 90. letech představila řadu Ozweego, šlo o neomezené objevování nových možností. Uběhlo více než 30 let a svět opět vstupuje do nové éry nespoutané kreativity. Nová kolekce se zbrusu novými řadami Oznova, Ozelia či Ozweego je určena všem bez rozdílu a každá silueta představuje platformu pro stylové experimenty a výzvu k sebevyjádření. V rámci Fashion Weeku 2022 budete moci tyto modely vidět naživo. V outfitech adidas doplněných vybranými kousky od designérské dvojice LAFORMELA se ukáže i ambasadorka ORIGINALS Andrea Kalousová, stejně jako fashion influencerky Naty Hefnerová a Eva Ch.

Nejnovější přírůstek kolekce Ozworld – model Oznova – vyniká kromě pohodlí také odvážnými liniemi a k jeho výrazným rysům patří uhrančivý svršek a podrážka s tlumením adiPlus a svítícími prvky (dostupnost od 28. května). Futuristický vzhled Ozelia taky nijak neubírá na pohodlí a zaujme dynamickou podrážkou s tlumením adiPrene a elegantním svrškem. Silueta Ozweego pak umocňuje archivní vizuální kódy: využívá všechny nejlepší designové prvky z konce 90. let a počátku nového tisíciletí a expresivně je přenáší do současnosti, adiPrene navíc dodává skvělou podporu v přední části chodidla a na patě.

Na oslavu uvedení kolekce adidas Originals Ozworld vymyslel průkopnický digitální tvůrce Jon Emmony prostředí skoro jako z jiného světa, které odvážně stírá hranici mezi digitálním a fyzickým prostorem. Okuste sami a objevte své alter ego: 9.–11. dubna od 14:00 do 22:00 v adidas Originals Gallery v hale 15 Holešovické tržnice. Najdete zde i nejnovější výběr tenisek Ozworld, které můžete zakoupit na adidas.cz/ozworld.

Zdroj fotografií: adidas Česká republika

Marketing manager