• Styling  • Alexa a její styl

Alexa a její styl

Alexa Chung stylová Londýňanka, modelka, moderátorka, redaktorka časopisu Vogue, ale hlavně jedna z nejvýraznějších trendsetterek poslední doby. Její styl je nadčasový, šmrncnutý Francií, hravý a odvážný, také proto ji sledují a kopírují tisíce dívek a žen.

V modelingu se pohybuje už od 14 let, v 16 byla přijata do modelingové agentury a začala se objevovat na titulních stranách módních časopisů, v reklamě a také hrála v několika klipech, např. od The streets, Delty Goodrem, Holly Valance, Westlife.

Ve 20 letech skončila s modelingem a zkusila žurnalistiku. Stala se velkou modní ikonou a jednou z nejlépe oblékaných žen na světě.Obléká se vždy podle nálady, outfity vybírá instinktivně a nebojí se experimentovat. Podle Alexy mají Britky výjimečný a odvážný smysl pro módu, kterému nechybí špetka ironie.Alexa napsala knihu s názvem IT, která je souborem všeho, co jí inspiruje a dotváří její eklektický, ale snadno rozpoznatelný styl.

Mezi Alexiny můzy patří Jane Birkin, a to se projevuje v její fascinaci šedesátými a sedmdesátými léty a vším, co tahle éra přinesla: minisukně, minišaty nebo rozšířené nohavice.Tento týden  Alexa Chung představila napjatě očekávanou kolekci pro sezónu Pre-Fall 2017, kterou poprvé vytvořila pod vlastním jménem.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...