• Fashion News  • Alexander Wang X H&M

Alexander Wang X H&M

Alexander Wang včera potvrdil spolupráci se značkou H&M. O tom, kdo bude dalším z řady módních návrhářů, kteří budou spolupracovat s touto značkou se spekulovalo již delší dobu.

Alexander Wang je americký módní návrhář, jehož kariéra poslední dobrou velice stoupá. Je čerstvým kreativním ředitelem značky Balenciaga a jeho poslední kolekce měla obrovský úspěch, a tak není pochyb, že spolupráce s H&M bude určitě velmi zajímavá.

alexander-wang-announcement.jpg.pagespeed.ce.VUhWDgthAt

Včera byla tato zpráva vyslána do světa přímo samotným Alexandrem, ještě před začátkem oficiální party H&M na Music Festival Coachella 2014, který na svůj Instagram nahrál video, na kterém je tabule z baseballového hřiště s odpočítávajícím časem, které pak ukáže skóre 11:06, což značí, že tato kolekce bude dostupná od 6. listopadu 2014. A sice ve 250 obchodech po celém světě a samozřejmě online.

Jaká bude tato kolekce, zatím není známé, ale určitě se máme na co těšit. Zatím se pouze spekuluje o tom, že by se kolekce mohla nést ve sportovním duchu, právě kvůli videu, které sdílel, na kterém je již zmiňovaná tabule z baseballového hřiště.