• Styling  • Amal Alamuddin – svatba v Benátkách

Amal Alamuddin – svatba v Benátkách

Amal Alamuddin. Britsko-libanonská právnička, která ukradla srdce George Clooneyho a před pár týdny přijala jeho příjmení za své v italských Benátkách. Tam se pohybovala v modelech od světoznámých návrhařů a já bych Vám je zde rád přiblížil.

V pátek 26.9.2014 při projížďkách plavebními kanály Benátek měla Amal na sobě pruhované šaty, lodičky a náušnice Dolce & Gabbana, k tomu sluneční brýle Prada.

Amal Alamuddin wedding Amal Alamuddin wedding

Večer 26.9.2014 oblékala červené šaty od Alexandra McQueena při příležitosti večeře s nastávajícím manželem, jejich rodinami a blízkými přateli v benátském hotelu Belmond Cipriani.

Amal Alamuddin wedding

V sobotu 27.9.2014 při západu slunce se konal velký svatební obřad pro všechny zvané hosty (od Matta Damona, Anny Wintour, přes Emily Blunt až po Bona Voxe z U2 a mnoho dalších). Pro tuto životní událost si Amal vybrala nádherné svatební šaty od Oscara de la Renty, odkazující na 50. léta. “Jsou neuvěřitelně dokonalé do nejmenších detailů, elegantní a skvostné. Svatební šaty princezny,” prohlásila o nich Amal.

Amal Alamuddin wedding

Na večerní párty si pak Amal vybrala model opět od Oscara de la Renty, tentokrát z jeho kolekce Podzim 2014 ve stylu “Velkého Gatsbyho”.

Amal Alamuddin wedding
V neděli 28.9.2014 oblékala Amal květinové šaty a lodičky návrháře Giambattisty Valliho z jeho Jarní/Letní Haute Couture kolekce pro rok 2014, oči si chránila slunečními brýlemi Heidi London.

Amal Alamuddin wedding

Během formálního obřadu (který trval sotva 10 minut) v pondělí 29.9.2014 měla na sobě Amal krémový kalhotový kostým s kloboukem a Beckett clutch od Stelly McCartney.

Amal Alamuddin wedding

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14