• Lifestyle  • ASOS : e-shop pro celý svět
Logo

ASOS : e-shop pro celý svět

Jeden z nejvíce navštěvovaných e-shopů, to je ASOS.

Logo

ASOS byl založen roku 2000 a to anglickým podnikatelem Nickem Robertsonem, měl pouhé 3 zaměstnance a hrubý zisk byl „pouhých“ 2,2 miliónů liber. Neuvěřitelné, dnes má ASOS 100 zaměstnanců a hrubý zisk 398,5 miliónů liber. Tento e-shop je velmi oblíbený ve všech zemích a to díky rychlosti, spolehlivosti a neustávajícím slevám, dokonce je na ASOSU outlet, kde je oblečení, doplňky a další sortiment až za 70% slevy!

Od roku 2000 je otevřen ASOS e-shop v mnoha zemích, například v Německu, USA a Francii. Dnes je e-shop ASOS celosvětovou záležitostí a jejich kanceláře už sídlí nejen v Anglii, ale i v Šanghaji, Berlíně a New Yorku.

V e-shopu najdete mnoho značek, dokonce i ASOS má svou vlastní. Značka ASOS má více kategorií jako Asos women pro ženy, ASOS men, kde si mohou vybrat i muži, ASOS Maternity pro maminky, ASOS Petite pro plnoštíhlé, ale i ASOS Curve a mnoho dalších.

Sortiment je velmi široký od triček, kalhot, sukní, šatů, košil až po bundy, plavky,  nezbytné doplňky a kosmetiku, která se nachází v oddělení ASOS beauty. Opravdu si zde vybere každý! ASOS v roce 2006 také uvedl svůj první magazín a vydal hned 400 000 kusů.

Doprava je po celém světě zdarma! Díky tomu, má ASOS velké plus. Stačí se zaregistrovat a platbu provést převodem z bankovního účtu nebo peněžním systémem PayPal. Balíček obdržíte za 6 ž 12 dní, ale kdo je nedočkavý, může i připlatit a mít zboží už za 4 až 7 dní. Díky tomu, že je ASOS celosvětový, tak si můžete vybrat v jaké měně budete platit.

dresses shoes T-shirt