• Fashion News  • Australanka pro Španělsko: Miranda Kerr pro Mango

Australanka pro Španělsko: Miranda Kerr pro Mango

Přesně před týdnem jsme Vám přinesly článek o tom, když slavné osobnosti propůjčí buď to své jméno nebo se sami dokonce pustí do samostatného navrhování oblečení pro kolekce světových značek.

Výjímkou ani není španělský rětězec MANGO. V Mangu nejsou žádní nováčci v oslovování slavných osobností, jména jako Scarlett Johanson, Milla Jovovich, Naomi Campbell, loni vedla kampaň supermodelka anglického původu Kate Moss, letos se Mango rozhodlo pro změnu a Kate vystřídala, neméně krásná, úspěšná modelka, kterou každý zná jako ,,andílka,, od Victoria’s SecretMIRANDA KERR.

Letos řetězec Mango, který vždy má tzv. volnočasovou módu neotálel a své kolekce se snažil přizpůsobit do všech trendů pro podzim a zimu pro rok 2013. Letos se nechalo Mango inspirovat londýnskou ,,street ,, módou a hit pro letošní sezónu je opět pánský styl. Kerr, která je vidět na všech billboardech a v katalozích samotné značky, přiznala, že se jí tento styl líbí a na zimu ji přijde ideální. Samostatná kampaň se fotila v New Yorku, fotografování  se ujali dva velehlasní umělci Inez a Vinoodh.

Kabáty, pánsky střižené kalhoty, overaly, kožené anebo bundičky alá pilot, nestárnouc džínovina, dlouhé svetry, které nejen dobře vypadají, ale především splňuji funkci  a zahřejí nás!

Opět v kolekci najdete různé střihy, materiály a barevnosti spjati s obdobím pro podzim a zimu. Šaty, saka, kostýmky, které oceníte nejen pro nadcházející plesovou sezonu nebo bujaré večírky. Nově je také sekce spodního prádla a sportovní kolekce.

Neopomeneme na dětskou a pánskou módu, kde najdete zaručeně tipy i pod Vánoční stromeček.

Kolekce u nás najdete jak v kamenných obchodech nebo můžete využít pohodlnost online nakupování na www.mango.com .

Třeba si na chviličku v nějakém trendy kousku přijdete jako andělská Miranda Kerr.

[youtube width=”600″ height=”365″ video_id=”t6CQ1RJ4fpE”]