• Fashion Events  • Grace’n’Glamour – tváří v tvář českým návrhářům již po čtvrté

Grace’n’Glamour – tváří v tvář českým návrhářům již po čtvrté

Módní událost Grace’n’Glamour představuje na naší módní scéně kontrast k již zavedeným akcím. Díky osobnímu kontaktu návštěvníků s jednotlivými vystavujícími jde o jedinečnou prodejní prezentaci českých módních návrhářů a šperkařů. Původní myšlenka vybudovat tradici s designéry, jejichž ppráce je zárukou kvality, originality a luxusu, se ujala a tak máme možnost se této jedinečné módní akce zúčastnit již po čtvrté a to 30. 11. v hotelu Mandarin Oriental Prague. V kolekcích si na své přijdou ženy i muži.

Autorky projektu Grace’n’Glamour módu milují, bohužel nabídka na našem trhu je neuspokojuje, tak vznikl nápad pravidelně představovat české umělce a šířit módu do dalších kruhů.

Hvězdami události jsou Kateřina Geislerova, Iveta Pecuchová, Jana Minařikova, Monika Roženkova, Michal Kadanik, Jolana Kotabovaa RITORE.
Podruhé své kolekce představí Ivana Follová, Lenka Kohoutová, Barbora Divinová a La Mode de Boheme. Svou premiéru na akci zažijí Jaroslava Procházková/JAROSLAVA, ODIVI, La Femme Mimi, Marko Lopatič, Elisha Mode, Yana Thal, Jana Kochankova ve spolupráci s Českou Bio Módou a šperky NOMIO. Hostem prosincové Grace’n’Glamour je herečka Dana Moravková, která společně s patronem akce, hercem Janem Čenskym svým stylem kladou důraz na vysokou originalitu a luxus módy.

Více na http://www.gracenglamour.cz/