• Beauty  • Beauty adventní kalendáře

Beauty adventní kalendáře

Vánoce se blíží a obchody jsou plné adventních kalendářů. A to nejenom těch čokoládových… Kalendáře připravují i kosmetické značky.

Klasikou je adventní kalendář od značky Ciaté. Každý den na vás čeká lak na nehty. Takže perfektní manikúra po dobu vánočních svátků zajištěna!

Screen-Shot-2015-10-07-at-13.30.27-658x348

S velmi luxusním kalendářem letos přišla i velmi uznávaná makeup artistka Charlotte Tilbury. Jmenuje se ”The Book of Makeup Magic”, takže už podle názvu lze odhadovat, že celý kalendář je něco speciálního, což se pro dobu adventu perfektně hodí. Obsahuje dvanáct okének plných produktů od Charlotte. A také jako překvapení novinku Magic night cream, který je zatím neprodejný a tak můžete být mezi prvními, kteří budou mít možnost ho vyzkoušet. Mrkněte se na oficiální stránky, kde se můžete dozvědět o celém kalendáři více informací.

bomm_frontJo Malone Advent Calendar je další z řad luxusních kalendářů. Je plný miniatur parfémů a hutných tělových krémů této značky, která je proslavená velmi zajímavými vůněmi a jejich kombinacemi.

jo-malone-advent-calendar

Lush… přírodní, ručně vyráběná kosmetika netestovaná na zvířatech. Letos vybrali 12 jejich nejznámějších a nejoblíbenějších vánočních produktů a ty dali do adventního kalendáře pro rok 2015. Nádhera!

0c47a5ea-962a-47e1-9f1c-8535fddb5214

Také české značky podlehly zahraničnímu trendu beauty adventních kalendářů. A to je jenom dobře! Konkrétně Dermacol, jehož kalendář se jmenuje Color sensations. Obsahuje různé druhy laků na nehty ať už se třpytkami, bez nich, ale třeba i bezbarvý.

dermacol-adventnc3ad-kalendc3a1c599-4

Každý rok se přidává spousta nových značek, které do svého prodeje zařazují adventní kalendáře. Stačí si jen vybrat a ke klasickému čokoládovému pořídit i jeden kosmetický. Funguje to i jako skvělý způsob, jak poznat produkty určité značky. A ta radost z malého dárku každý den je k nezaplacení!

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8