• Lifestyle  • Blíží se festival Live Yoga Love Brno 2016

Blíží se festival Live Yoga Love Brno 2016

Brněnské jógové studio Yoga Lokah pořádá již třetí ročník festivalu Live Yoga Love Brno. Akce se uskuteční 4. – 6. listopadu 2016 ve Středisku Volného Času Lužánky v Brně. 

Festival bude zahájen v pátek v podvečerních hodinách lekcí jógy s rakouským lektorem Georgem Wögingerem a hned po lekci plynule naváže svým úžasným koncertem Maok. Pokračovat bude pak celou sobotu a část neděle. Pořadatelé představí lektory nejen z České Republiky, ale i ze zahraničí.

Tento festival není pouze o cvičení, účastníci se mohou ponořit do meditace, dechových cvičení, zpěvu mater a relaxace. Součástí bude Jarmark, veganský oběd a jiné dobroty.

Za touto netradiční akcí stojí tři kamarádi, které spojuje láska k józe a přátelství – Petra Netuka, Jiří Rosenmayer a Naděžda Brzobohatá. „Každý z nás vychází z jiného stylu jógy, každý z nás má jiného učitele, ale to nám nezabránilo v tom, abychom se do uspořádání festivalu pustili. Chtěli jsme přivést pod jednu střechu jógu, lektory a vše, co se světa jógy týká, bez rozdílu našeho jógového původu.“

Jejich záměr je prý jednoduchý – chtějí pro účastníky festivalu, aby si užili víkend, seznámili se s novými lektory nebo se setkali s těmi, které již znají. Přejí si, aby se vytvořila společnost podobně smýšlejících lidí, kteří mají zájem dále inspirovat a motivovat svojí přítomností a kreativitou.

Takže pokud si chcete užít inspirativní víkend, protáhnout tělo, zklidnit mysl a trochu pozvednout svého ducha, určite si tuto akci nenechte ujít!

Celý program festivalu najdete na webu festivalu. Vstupenky v předropdeji je možno zakoupit zde.