• Fashion News  • České tenisky SABINA RICH

České tenisky SABINA RICH

Nová kolekce tenisek SABINA RICH pro děti i dospělé zaujme svým neotřelým designem, nebývalou pohodlností, zvolenými materiály a jako bonus pomáhá formovat klenbu nohy.

Originální modely tenisek SABINA RICH jsou ručně vyráběné v České republice přímo pro vaši nohu z revolučních materiálů, jakými jsou například primeknit či flyknit.

Vizí české značky je změnit pohled na dosavadní průmyslovou výrobu bot. Každému zákazníkovi jsou odborníkem vyhotoveny  během několika minut ortopedické stélky na míru, a to přímo v SABINA RICH kamenné prodejně na Vinohradech.

Nová kolekce obsahuje 4 modely tenisek v různých barevných kombinacích. Modely SABINA RICH modely jsou dostupné pro děti i dospělé ve velikostech 22-31 a 36-41.

Kolekce tenisek SABINA RICH je v prodeji v kamenné prodejně Kvartýr shop&studio (U Vodárny 4, Praha 3 – Vinohrady) a na e-shopu www.sabinarich.com. Cena se pohybuje v rozmezí 1 300 CZK – 1 700 CZK u dětských velikostí, u dospělých je pak cena od 3 000 CZK – 3 500 CZK. 

O SABINA RICH: Nová inovativní značka dětských a dámských bot se objevila na trhu začátkem roku 2018. Zakladatelkou značky je mladá designérka obuvi Sabina Sádková, která v průběhu několika posledních let spolupracovala s významnými českými designéry a navrhla také kolekci bot pro značky Petra Ptáčková a LaFormela na jejich přehlídky v rámci MBPFW. Hlavním cílem značky je kvalita zpracování, pohodlnost a splnění nároků na zdravotní aspekty. 

Zdroje: 1, 2, 3