• Fashion News  • Chanel ve spolupráci s Pharellem Williamsem

Chanel ve spolupráci s Pharellem Williamsem

Není novinkou, že Pharell Williams má ke značce Chanel velmi blízko a již několikrát s ní navázal spolupráci. Nyní však tento vzájemný vztah nabyl úplně jiný význam a Chanel si pro nás nachystal speciální kolekci, na které se podílel právě tento americký zpěvák a skladatel.

Vztah mezi luxusní značkou Chanel a Williamsem v posledních letech velice vzrostl. Zpěvák vytvořil pro francouzský módní dům několik přehlídkových mol a párkrát se vžil i do role modela. Stal se také tváří známé „Gabrielle bag“ a v roce 2017 se podílel na tvorbě speciálních tenisek.

Jejich spolupráce však nabrala úplně jiné obrátky a značka se s Pharellem dohodla na vytvoření zcela unikátní kolekce, kterou Karl Lagerfeld pojmenoval jako kolekci #CHANELPHARRELL. Sám zpěvák si navíc i zahrál ve videu, ve kterém nám odhalil své první výtvory.

#CHANELPHARRELL Collection official video

Pokud jste se podívali na záhadný klip, určitě jste si všimli, že kolekce není věnována jen mužům, ale i ženám. Všechny kousky jsou velice pestré a samotní modelové jsou posetí bohatými šperky. 

 

V kolekci můžete vidět i perlový náhrdelník Pharrell, který se poprvé objevil na červeném koberci při předávání Oscarů v roce 2019.

 

Celá „Chanel-Pharrell collection“ se pak skládá z asi 40 položek, které spojují klasické motivy značky Chanel a městskou atmosférou americké rap kultury. Můžeme očekávat jak krátké a dlouhé šaty, trička v řadě barev, již výše zmíněné šperky a sluneční brýle, tak i kožené zboží a výběr obuvi.

Je také nutné zmínit, že Pharell se tak stal prvním hostujícím designérem ve společnosti Chanel. Samotný prodej kolekce byl zahájen 28. března ve vlajkové lodi Chanel, v Soulu. Od 4. dubna probíhá prodej i ve vybraných buticích.

Podívejte se na oficiální fotografie z dílny Chanel:

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6