• Styling  • Čistá dokonalost a elegance dámské bílé košile

Čistá dokonalost a elegance dámské bílé košile

Bílá košile by měla být naprostým základem každého šatníku, ať už dámského či pánského. Je to kousek, který si vezmete jak do práce, tak do společnosti či na rande. Stačí vám pár jednoduchých triků a můžete být pokaždé jiná. Podívejte se s námi na nejrůznější bílé košile a zopakujte si stylingové tipy, díky kterým budete vždy dokonale oblečená na každou příležitost. Variabilitu bílé košile si zkrátka zamilujete a už nikdy neřeknete, že nemáte, co na sebe. Vyberte si v e-shopu MODIVO design i střih podle svého gusta a zamilujte si čistou dokonalost bílé košile.

Jak na elegantní pracovní outfit?

Každé ráno přemýšlíte před otevřenou skříní, co si vezmete na sebe? Sáhněte po bílé košili a máte vyhráno. Bílá košile se skvěle hodí k černým i světlým kalhotám či pouzdrovým sukním. Nezapomeňte však, že i s obyčejnou bílou košilí si můžete hrát. Ohrňte rukávy, zakasejte přední cíp do pasu kalhot a jeden nechte volný, vyhrňte rukávy až vysoko k loktům, nechte hlubokou rozhalenku, pod košili oblékněte rolák, top s krajkou či body, přidejte jemné šperky či naopak výrazné pánské hodinky. Kalhoty s vysokým pasem a luxusní bílá dámská košile jsou skvělým základem pro pracovní outfit. Pokud patříte k minimalistům vyzkoušejte čistou kombinaci bílé košile a bílých kalhot.

Hledáte dokonalý outfit do společnosti?

Že je bílá košile nudná? Ani náhodou! Přesvědčte se na e-shopu MODIVO, kde naleznete široký výběr bílých košil, které vám poslouží nejen v práci, ale obléknete je i večer do divadla, na večeři, rande i párty. Rockově laděná košile s řetízky či hippie kousek s volány povýší váš styling ihned o úroveň výš. Vykasané rukávy i zvednutý límeček udělají také svoji službu, na párty místo rozhalenky u krku zvolte opačný postup a rozepínejte spodní knoflíky a ukažte sexy bříško. Skvěle vypadají i krátké košile odhalující záda či ty, které uvážete pod prsy. K bílé košili oblékněte koženou sukni či kalhoty, nebojte se však ani divokých zvířecích vzorů. Dokonalý styling zajistí i bílá košile a stříbrná flitrovaná sukně. Experimentujte s bílou košilí a hrajte si s doplňky jako jsou pásky, šperky či šátky. I v bílé košili můžete být nepřehlédnutelná. Pořiďte si tento variabilní kousek do svého šatníku.

DailyStyle PROMO: Článek je komerční prezentace e-shopu s módou MODIVO.

Foto: MODIVO