• Styling  • Čistě bílá je nejžhavější barva pro následující měsíce

Čistě bílá je nejžhavější barva pro následující měsíce

Bílá je nejžhavější barva pro rok 2018. Nejen pro jaro/léto, ale samozřejmě i pro podzim a ještě probíhající zimu. Bílá barva se totiž může nosit celoročně a je jedno, zda bude zima nebo naopak horko k padnutí. Tuto barvu můžeme navíc vidět kdekoliv a nosit ji mohou lidé jakékoliv věkové kategorie. Proto je právem považovaná za nejhojnější odstín pro rok 2018.

Bílá je neutrální odstín, a tak ji lze kombinovat v nějaké podobě se všemi ostatními barvami. Bez bílé košile se dnes neobejde ani mužský ani ženský šatník, tato barva bude slušet všem barevným typům. Pokud jste bledá, nezapomeňte na tvářenku nebo bronzer, rty doplňte nějakou výraznou rtěnkou nebo barvu noste dál od obličeje, případně zvolte spíše krémovou.

Největší trend je nosit bílou jako dominantní barvu vašeho outfitu, která může být dále doplněná libovolnou barvou, na kterou zrovna budete mít náladu nebo chuť.

Bílá evokuje čistotu a jemnost a tyto vlastnosti ve vás podtrhne. V bílých bavlněných šatech vám v létě bude příjemně a navíc na slunci budou zářit. Do bílých plavek byste měla ale být už trochu opálená, aby barva vynikla. Naopak v zimě zazáříte mezi všemi těmi černými kabáty a sportovními bundami právě ve sněhobílé projmuté bundě či třeba vypasovaném kostýmku.

Dejte pozor na různé odstíny bílé. Pokud byste v jednom outfitu kombinovala více bílých odstínů, budou méně zářivé bílé barvy vypadat špinavě.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13