• Lifestyle  • Lingerie mluví za vše!

Lingerie mluví za vše!

Luxusní spodní prádlo je asi slabinou každé ženy a je úplně jedno, zda se jedná o dívku, či ženu zadanou, zasnoubenou, vdanou nebo single. Každá holka si ráda přijde krásná, k čemuž neslouží pouze ten správný výběr make-upu, krásný outfit nebo stylové boty, ale i spodního prádla.

Jelikož se většinou opravdu cítíme nejvíce sebevědomé v tom, co je pohodlné a zároveň slušivé, proč nezkombinovat luxus a pohodlí v jeden celek. Přesně s touto strategií přišel Calzedonia Group se svou kolekcí SS18.

Asi každá z nás si pamatuje na scénu z filmu Báječný svět shoppaholiků, kdy hlavní hrdinka ve snaze obhájit své přehnané utrácení tvrdí, že spodní prádlo od Marca Jacobse je základním lidským právem. Kdo by se také divil, luxusní prádlo u žen opravdu mluví za vše a je velice lehké si na jeho nákupu vytvořit závislost nebo si z něj udělat příjemný rituál dívčího odpoledne s kamarádkami.

Není to jen prádlo, na čem ženy mají tendenci ujíždět, jedná se samozřejme i o plavky. Značky jako je Intimissimi, Calzedonia a Tezenis nedávno představily své nové SS18 kolekce v showroomu Innex, kde luxus a honosnost kousků z kolekce krásně korespondovala s místním interiérem.

Na první pohled zaujaly nádherné instalace položeného prádla s kvítky a vše naaranžované do jakého si „Instagram friendly looku,“ avšak hitem tohoto léta budou sametové plavky. Nejen, že skvěle vypadají na fotkách i v reálu, ale jsou hrozně pohodlné a dobře schnou. Calzedonia group dále zakomponovala do své SS18 kolekce střih vykrojených kalhotek á la Kylie Jenner, které lichotí každému typu, ženské postavy. Nadále se v kolekci objevují dost roztomilé až skoro dětsky vypadající vzory s květinkami a poníky. V jednu chvíli nebylo jasné zda, se jedná o kousky pro děti nebo dámy. Jak už to, tak bývá,  každá kolekce mívá prvky, které se nikdy nemění a v tomto případě se jedná o krajky, které jsou opravdu všude. Působí romanticky, čistě, elegantně, ale také sexy a svůdně.

Zdroje: 1, 2, 3, 4