• Fashion Events  • Clothing Market No.1

Clothing Market No.1

Nový fashion bazárek ‘Clothing Market No.1’’ v Praze!

Již 4.května 2014 od 12:00 hodin do 19:30 hodin v kavárně Krásný Ztráty (Náprstkova 10, Praha 1) se můžete těšit na nový bazárek, kde najdete nejen krásné kousky oblečení, doplňky, kabelky a boty za přiměřené ceny ale užijete si i doprovodný program. Každý se má možnost zúčastnit poradenství líčení ve speciálním make-up koutku, kde Vás světem líčidel provedou profesionální vizážisté z Make-Up Institutu. Dokonalý make-up si můžete nechat vyfotit od profesionální fotografky Luny Torr.
Tým kavárny Krásný Ztráty pro tuto událost vytvořil speciální drink, který budete mít možnost ochutnat pouze v rámci této akce.
Během bazárku se můžete stavit v koutku ‘’Školy oděvní tvorby a marketingu’’ a dozvědět se více o kurzech, které škola nabízí. Vybere si zde každý milovník módy.

Jelikož Clothing Market No.1 myslí i na charitu, speciálním hostem celé akce bude charitativní spolek Wakitaka, jejímž cílem je podpora dětí studujících na stejnojmenné vesnické škole v Ugandě.

Zde najdete odkaz na událost na FB a zde na FB stránku, kde se dozvíte více podrobností.

Přinášíme vám malou ochutnávku, co si budete moct na Clothing Market koupit v podobě krátkého lookbooku, který byl nafocen přímo v kavárně Krásný Ztráty:

11881111

Lookbook vytvořila stylistka/vizážistka Anna Rekua a fotografka Luna Torr (web, Tumblr, FB). Modelky jsou Markéta R (Pure Models). a Anni D.