• Fashion News  • COS OTEVŘEL PRVNÍ OBCHOD V ČESKÉ REPUBLICE

COS OTEVŘEL PRVNÍ OBCHOD V ČESKÉ REPUBLICE

Otevření nového butiku na Pařížské je vždy velká událost. Při otevření prvního obchodu COS tomu nebylo jinak!

Módní značka COS, která se proslavila svým nadčasovým designem, špičkovou kvalitou a dostupnými cenami, slavnostně otevřela první obchod v České republice. Uspořádala party v pražské DSC Gallery. Přátelé značky ze světa módy, umění a designu oslavili tento významný krok společně s hlavním návrhářem pánské kolekce COS Martinem Anderssonem.

07

01

11

Mezi hosty byli Aňa Geislerová, Pavlína Němcová, Anna Linhartová, Tomáš Berdych s manželkou Ester, Veronika a Lukáš Hejlíkovi a další. O skvělou atmosféru se postarali DJ Fatty M a DJ Schwa.

Velmi nás těší, že můžeme oslavit otevření prvního obchodu v Pařížské ulici, a bylo skvělé spolupracovat s DSC Gallery. Vstup na trh v České republice je pro značku vzrušující krok, kterým pokračuje naše expanze v Evropě,” řekl Martin Andersson, hlavní návrhář pánských kolekcí COS.

Vůbec první obchod COS byl otevřen v Anglii roce 2007. COS nabízí dámské, pánské a dětské kolekce vysoce kvalitního nadčasového módního oblečení a doplňků. Pro značku je charakteristický klasický minimalistický styl s novým pojetím a špičková kvalita za dostupné ceny. Všechny kolekce COS vznikají pod vedením týmu návrhářů značky.

13

19

COS má 155 obchodů ve 30 zemích v Evropě, Asii, Americe, Austrálii a na Středním východě, a v roce 2011 spustil mezinárodní e-shop cosstores.com.