• Fashion News  • L’AGENT BY AGENT PROVOCATEUR SS16

L’AGENT BY AGENT PROVOCATEUR SS16

Cirkusové šapitó a smyslná modelka s krásnou plnou postavou v hlavní roli, taková je nová sexy kampaň značky luxusního spodního prádla L’Agent by Agent Provocateur.

Plus-size modelka, DJka a dcera Johna Taylora z kapely Duran Duran Atlanka de Cadenet pózuje v nostalgických kulisách šapitó.

SS16_LAGENT_CAMPAIGN_KAITY-NUDEBLACK_RGB-800x1200

Za objektiv se postavila fotografka Liz Collins, která má na kontě několik titulek módních magazínů. Pokud z kolekce cítíte jistý “šmrc” nebo temperament, jste na správné stopě. Na nové kolekci opět spolupracovaly sestry Penelope a Monica Cruz.

SS16_LAGENT_CAMPAIGN_SYLVANA-RGB-800x1200

Sytě rubínová, kobaltová modř, klasická černá, nebo hot neon pink, rafinované korzetové prádlo i něžné květinové krajky. Sexy jak jen žena může být!

SS16_LAGENT_CAMPAIGN_LAYLA_RGB

“Práce s L’Agent a Liz Collins byl sen. Vždy jsem byla L’Agentovým fanouškem, tak bylo úžasné stát se součástí týmu. Z Liz byla cítit velká energie, nemohla jsem mít lepší zkušenost,” říká Atlanta de Cadenet.

SS16_LAGENT_CAMPAIGN_ODESSA-RUBY-800x1200

“Práce s Atlantou byla pro mě zajímavou zkušeností. Vím, že její matka Amanda plně podporuje feministickou vizi. Být fotografována v sexy spodním prádle není maličkost, ale Atlanta byla odvážná. Důvěřovala mi a čas focení byl uvolněný a zábavný,” hodnotí spolupráci s Atlantou Liz Collins.

Pokud vás kolekce zaujala více informací najdete www.lagentbyap.com.

Zdroj: 1, 2, 3