• Styling  • Dámské boty pro podzim 2022: Představujeme vám ty nejvíce fashion kousky!

Dámské boty pro podzim 2022: Představujeme vám ty nejvíce fashion kousky!

Sice nás oficiálně první podzimní den teprve čeká, venku to nicméně podzimem (a deštěm) již voní. Je čas si přiznat, že babí léto je definitivně za námi, a vyměnit letní šatník za ten podzimní. A jelikož doplňky jsou půlkou úspěchu, zmapovali jsme pro vás ty největší trendy v oblasti obuvi pro tuto sezónu!

Mokasíny místo tenisek

Dámská obuv se letošní podzimní sezónu opírá mnohem více než kdy dříve o eleganci a francouzský šarm. Neříkáme, že máte na tenisky zanevřít úplně, ale vzhledem k trendu širokých kalhot a sak, se do popředí a hledáčků všech fashionistů dostávají právě mokasíny.

Zapomeňte ale na nudné siluety vaší babičky. Úplně nejnovějším trendem je podlouhlá špička se čtvercovým zakončením, která evokuje pánský styl. Hodí se ke klasickým trenčkotům, oversized sáčkům i delším kabátům. Dalším musthave kouskem jsou mokasíny s masivní podrážkou spolu s velkými sponami. Ty užijete i ke klasickým džínům a sukním.

Boots jako základ šatníku

Kotníčková obuv představuje nadčasovou klasiku, která by neměla chybět v absolutně žádném botníku. I vzhledem k tomu doporučujeme se zaměřit na materiál, kde by měla figurovat kvalitní kůže. Mezi trendy pak na podzim setrvají zkosené podpatky a špičatá špička. Nově se ale nemusíte omezovat v rámci barev, trendy bude dokonce i žlutá, růžová či fialová podrážka. Kombinaci již necháme na vaší kreativitě, ale ještě si neodpustíme poznámku, že se nemusíte omezovat pouze na černou variantu. Krémová či karamelová jsou totiž hitem jdoucím ruku v ruce s monochromatickou estetikou. A pokud máte rádi nohy v teple, nezapomeňte na kožíšek!

Ať již hledáte trendy podzimní obuv či pár pro celý život, u CCC naleznete kvalitní kousky v široké škále stylů. Vybírat můžete jak online na ccc.eu, tak offline v kamenných obchodech po celém Česku, a to mezi oblíbenými značkami, mezi kterými nechybí například Converse, Gino Rossi, Lasocki, New Balance nebo Sprandi.

Až uhodí zima

S příchodem prvních mrazů (a třeba i trochy toho sněhu) se všichni z nás budeme chtít co nejvíce ukrýt do tepla vysokých kozaček. Pokud dáváte přednost pohodlí, je nasnadě sáhnout po nižším podpatku, zato jej ale můžete nahradit výškou kozaček. Frčí totiž délka až nad kolena, kterou můžete nosit jak k džínům, tak kratším šatům či sukni.

Pokud je podpatek vaší povinnou výbavou, určitě vás bude zajímat, jaký typ letí tuto sezónu nejvíce. V kurzu jsou tenké podpatky či postupně se rozšiřující a oblíbeným detailem jsou letos zlaté aplikace při ukotvení podpatku či rovnou celé zadní délce.

A když už jsme u vysoké obuvi, nemůžeme zapomenout na holínky. Letos se navíc nemusíte omezovat na klasické varianty, protože na výslunní se hřejí barvy i nejrůznější aplikace. A co říkáte na holínky v kotníčkovém provedení?

DailyStyle PROMO: Článek je komerční prezentace značky CCC.eu