• Styling  • Dámy, probuďte v sobě šelmu!

Dámy, probuďte v sobě šelmu!

 Jedním z dalších hitů letošní zimní sezóny jsou zvířecí vzory. Zajímá vás, které zvířecí vzory jsou právě v kurzu? Jak tento trend nosit? A proč by neměl chybět v žádném šatníku moderní ženy?

Zvířecí vzor vždy bude patřit do světa módy a to hned z několika důvodů. Jednak proto, že působí velmi honosným až majestátním dojmem a navíc srší pravou exotikou. Mezi nejoblíbenější vzor patří napodobenina srsti divokých šelem jako je tygr a leopard. Nesmíme zapomenout také na vzor zebry, žirafy, hada nebo krokodýla.

Apliiq-fabric-grid-pitchblend.

Zvířecí vzory se objevují na všech druzích oblečení i na doplňcích. Protože nám začíná pomalu ale jistě zima, tak by ve vašem šatníku neměl chybět zimní kabát se zvířecím vzorem. Kabáty se nejčastěji šijí z leopardí nebo tygří kůže, ale jak sami už víte, móda je velmi kreativní. Oblečení se zvířecími vzory je potřeba doplnit a to tak, že celý outfit zvolíte v jednotné barvě, aby zvířecí vzor mohl vévodit. Stylové jsou samozřejmě i halenky, kalhoty, trenčkoty a další. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Milovnice zvířecích vzorů si mohou dopřát pořádnou dávku tohoto stylu. Mohou se obléknout do vzorů pravých, nefalšovaných šelem. Velká plocha zvířecích vzorů může vypadat na těle mohutně a zbytečně přidávat kila. Řešením je šaty nebo tričko opticky rozdělit páskem. Doplňky a obuv pak volte v jednoduchém provedení.

Doplňky a obuv se zvířecími vzory

Ani na doplňcích a obuvi módní návrháři nezapomínají. Hřejivé šály do chladných dní, sluneční brýle, originální kabelky se zvířecími vzory nebo snad obuv? To vše a mnohem více lze koupit snad v každém módním řetězci nebo na eshopu. Stačí si jen vybrat ten váš MUST HAVE kousek!

 Mark♥Po (marketa-potjahajlova.cz)

Zdroje: 1