• Styling  • Dejte šanci růžové

Dejte šanci růžové

Růžovou buď milujete a nebo byste si ji na sebe nikdy nevzaly. Pokud patříte do té druhé skupiny, zkuste svoje přesvědčení ještě přehodnotit a dejte jí šanci, protože nadcházející sezóna růžové zkrátka přeje.

Tato barva vám přidá na ženskosti, něžnosti a určitě není jen výsadou blond barbín nebo malých holčiček. Má spoustu odstínů, od něžně pudrové až po sexy fuchsiovou, a skvěle se kombinuje. Nejste-li zrovna milovnice romantických outfitů, klidně ji shoďte koženými kalhotami nebo motorkářskými botami a užijte si rockový upgrade. A pokud přece jen pochybujete, začněte růžovými doplňky v podobě kabelek netradičních tvarů, šátků nebo sandálků. A za jedno jsou i módní návrháři a módní řetězce…růžová je prostě IN.

Pink2

ruzova

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...