• Events  • DESIGNSUPERMARKET – Ukáže, že věci mají duši

DESIGNSUPERMARKET – Ukáže, že věci mají duši

Víte, jak nakupovat, k tomu si odpočinout a zároveň se pobavit? Jednoduše!  Stačí navštívit 8. ročník mezinárodního festivalu DesignMARKET. Vše na jednom místě. Co byste rozhodně měli vědět. Od 11. do 14.12.2014 v Domě u Minuty.

Tento festival nabízí přehlídku těch nejlepších designérů, kteří museli projít kurátorským výběrem, takže Vás čeká opravdový zážitek. Letos je DESIGNSUPERMARKET zaměřen na představení designu veřejnosti, a to ve smyslu celého procesu navrhování, vzorování, funkčnosti a výroby. Tento ročník opět hostí i návrháře ze zahraničí, například z Holandska, Německa či Slovenska.

 Lets become paint friendsDRZMISkova_03_CMYK_300Dana Bezděková

Speciálním hostem bude návrhářské duo Muslin Brothers z Izraele. Toto duo vytváří svěží a extravagantní módu.  Jejich oblečení nezná velikosti ani rozdělení podle gengeru, ale za to znají volné střihy, jak pro dámy, tak i pro pány.

OTEVÍRACÍ DOBA – čtvrtek a pátek od 12.00 – 21.00 hod.,

sobota 10.00 – 21.00 hod., neděle 10.00 – 19.00hod.

FRISONSOVA vetsi Local Icons HORKA_

O zábavu i odpočinek bude postaráno skvěle. Najdete zde knihkupectví, kde na Vás čeká velký výběr knih a magazínů zaměřených na umění, design, módu a architekturu.  Také si můžete vychutnat chvilku v místní kavárně nebo čítárně. Samozřejmě nebudou chybět ani výstavy, přednášky, koncerty a výstavy.

MORPHE_OLYMPUS DIGITAL CAMERANNV_DSM_3

Vstupné: Festivalový pas se děli na základní za 120Kč a nebo zlevněný za 100Kč. Pas je na všechny čtyři dny a doprovodný program.

DESIGNSUPERMARKET je velmi oblíbený, každoročně jej navštíví přes 6000 návštěvníků, takže není optavdu nad čím váhat. Znáte snad lepší nápad než strávit předvánoční čas poznáváním světa designu?