• Lifestyle  • Desperados High Jump a jeho hudební program

Desperados High Jump a jeho hudební program

Závod v jednom z nejatraktivnějších extrémních sportů, účast předních světových skokanů, nadupaný doprovodný program, koncerty a DJové až do rána, to je již tradiční akce léta Desperados High Jump 2016. Letošní ročník otevřeného mistrovství České republiky v high divingu, tedy skocích do vody v otevřené přírodě, proběhne v prostředí žulového lomu v Hřiměždicích u Příbrami v termínu od 5. do 6. srpna 2016. 

Neopomenutelnou součástí každoročního programu cliffdivingových závodů Desperados High Jump je vytříbený hudební program. Na své si přijdou fanoušci široké škály žánrů, a na koho se můžeme letos těšit?

aaaaassss

Přestaví se Vám kapely:

•Loo and Placido (FR), tahle skupina Vám představí ty nejznámější hity v těch nejnevšednějších remixech a hlavně energicky nabité breakbeatové sety.

looandplacido2

•Skyline je kapela složená ze MC Jacob a zpěvačky Marka Rybin (Gaia Mesiah), které doplňuje kytarista Majkii B. Jádro kapely tvoří zakládající členové DJ Hiffi a Radek Bureš. Skyline patří mezi stálice a legendy české klubové scény. Jejich taneční hudba baví fanoušky už pěkně dlouho.

Skyline1

•Prague Conspiracy fanoušky známá jako jedny z průkopníků stylu ska, kterému se však kapela již nevěnuje a přesedlala na energií nabitý rock. Frontmankou kapely je Aneta Galisová, na kytaru hraje Jakub Siňor, na basovku Matěj Vašků a za bycími sedí Martin Smrkovský. Těšit se můžete také na songy z nové desky Inner.

prague_conspiracy_promo1

•Ukradený ovoce punk rocková banda Ukradený ovoce je známá především jako kapela Zakázaný ovoce. Po neshodách mezi členy kapely vznikl nový hudební projekt s názvem Ukradený ovoce. Ve složení Pišto, Franc a Láska kapela pokračuje dál. Od kapely mohou fanoušci očekávat rockovou muziku a pořádnou dávku energie.

Screen Shot 2016-07-03 at 10.59.38

 

•The Atavists  jsou čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. Těšit se můžete i na ně!

atavists

•DJ Nobodylisten je mladý hudební producent a DJ z Prahy. Bez DJe Nobodylisten si mnozí z fanoušků nedovedou představit žádnou rozjetou party spojenou s adrenalinovým sportem. Jeho hudba vám bude představena v živé podobě.

nobody1

•DJ Robot jeho jméno je spjato s nejvyhlášenějšími mejdany v pražských klubech. Na letošním High Jumpu zahraje hned několik dj setů.

•DJ Nzym další dj, jehož hudba je spojována s extrémnými sporty nebo urban street kulturou. V jeho setech najdete prvky breakbeatu, hip hopu i house music.

DESPERADOS HIGHJUMP je výjimečnou událostí léta, spojení sportu a zábavy, inspirace pro všechny věkové kategorie – BUĎTE U TOHO, DORAZTE A UŽIJTE SI TU OBROVSKOU DÁVKU ENERGIE A LÉTA SPOLEČNĚ!

12